Як правильно вибрати спальник

Драконівське в'єтнамське черевце химерно вигинається вздовж кромки теплого Південно-Китайського моря. Не дивно що в цій країні повно диких і "населених" пляжів, де можна непогано провести час, насолоджуючись швидко пролетающим відпочинком.

Але не всі пляжі В'єтнаму такі хороші, як може здатися з першого погляду. На жаль тенденція така що ті пляжі, поблизу яких є цивілізація (готелі, кафетерії, ресторани, аквапарки та інша розважальна, оздоровча інфраструктура) не відрізняються особливою чистотою. Білі пляжі ВьетнамаДля В'єтнаму характерна така картина, коли прогулюючись по пляжу, прилеглому до території чергового готелю, помічаєш мокрі зміеподобние доріжки, що тягнуться до моря. Як не сумно повідомляти, але це не що інше як прямий і неприкритий злив нечистот у море. В'єтнамці не особливо паряться на цей рахунок і зливають все що ні попадя. Що саме попадається в морські води невідомо, але бачити купаються тут же туристів якось не по собі. Не будемо ж ми кожного з них насильно з води витягати, а так попередити, сказавши парочку слів, цілком можна. Комусь вистачає, а хтось не сильно переживає з цього приводу.

Але досить про сумне. Головне, якщо помітите щось подібне, то краще підшукайте собі більш затишне і чисте містечко. Благо, у В'єтнамі повно чудових пляжів, які вражають своєю незайманою красою!

До таких красотулька можна сміливо віднести в'єтнамські пляжі з білим піском. Хоча білий він далеко не завжди, швидше жовтий, але коли на нього падає сонце під певним кутом, то невеликий теплий пісочок здається біленькою, чистеньким і таким пріятненько.
Білі пляжі Хойа

Велика частина білих пляжів В'єтнаму зосереджена в районі курортного містечка Хойан, який причаївся дещо південніше привітного містечка Дананга. Дістатися до цих місць можна і самостійно, що, власне, краще робити на орендованому байці, щоб провести тут частину часу і не турбується про громадський транспорт.


Білі пляжі ВьетнамаЕслі Ви подорожуєте дикуном, то можна задурити і пошукати в окрузі здавані кімнатки, але в центрі міста краще цього не робити. Занадто шумно, та й від моря далеченько. Непоганим рішенням виявився двозірковий готель Dragon Sea в Дананге, який розташований в безпосередній близькості від моря і має власний пляж. Що порадувало, так це хороші, просторі номери; власний пляж (він не дуже доглянутий); непогане обслуговування і харчування. Однак з чистотою тут можуть бути проблемки, втім, головне не мовчати і все зроблять як треба, ну або майже як треба. Для двозіркового готелю це дуже навіть непогано. Так як нас цікавив Хойан, то в готелі провели лише 1 ніч і вирушили далі. Загалом не пошкодували про вилазку, бо далі нас чекало те, за чим ми сюди і пробиралися.

Похожие страницы