Як правильно носити термобілизну?

Акумулятори типу Ni- Mh в поєднанні з шести ватяною сонячною батареєю або модулем можна використовувати практично без ризику. До того ж послідовно сполучені акумулятори можуть накопичувати необхідну кількість струму, що дозволить користуватися електрикою навіть в темний час доби (наприклад, запалити освітлювальний прилад) (6В - до 4 штук акумуляторів, при 8В - до 8 штук). Акумулятори типу Ni-Mh при повній зарядці можуть пропускати через себе потоки електричного струму, що, безумовно, погано, але не так фатально, як для інших акумуляторів. Однак і тут не варто сильно розслаблятися, оскільки при сильних сонячних променях можливий швидкий перегрів приладу, що призведе до його виходу з ладу.


Літієві акумулятори найбільш примхливі і без постійного контролю моментально приходять в непридатність. Їх ні в якому разі не можна перезаряджати. Іншими словами залишатися «напівголодними» для них життєво важливий фактор.

Акумулятори буферного типу я б сказала, що це найкращі акумулятори, так як вони самі можу накопичувати і контролювати потік енергії, заряджаючи ваш електричний прилад до максимуму без ризику його «передозування». Зарядка електроприладу здійснюється в потрібне і зручний для вас час навіть без присутності сонця як такого.


Поряд з акумуляторами-накопичувачами існує так само можливість контролю нестабільного вихідного електричного потоку від сонячних батарей. У цьому нам допоможе стабілізатор, який здатний приборкати цю силу і відредагувати потік так, що електричний прилад, що живиться від сонячної батареї, буде отримувати необхідний заряд постійної потужності без стрибків або спадів напруги. Наприклад, стабілізатори імпульсного типу при вхідному потоці електричного струму від 5В до 20В, видає стабілізовану напругу від 4В до 15В. Мінімальна вага такого доповнення до сонячній батареї може бути близько 50г, а переробляти енергію він буде стабільно і постійно аби поріг допустимого значення вихідного струму був не нижче того, який потрібно для зарядки вашого електричного приладу (GPS-навігатора, стільникового телефону, фотоапарата, відеокамери і т.д.).

На додаток до всього, варто додати також і різноманітні адаптери, які підходять до тих чи інших електричних приладів. Зараз при покупці сонячної батареї в комплекті з нею ви купуєте і велика кількість таких адаптерів, як правило, вони знімні і можуть використовуватися в поєднанні і з іншими приладами, а не тільки з сонячною батареєю. З боку покупця потрібно лише уважне вивчення стиків проводів в районі контакту з електричним приладом. Варто стежити за тим, що б не було перегинів шнура і нерівностей, що б краю були добре і якісно заізольовані.

Зараз, вибираючи сонячну батарею або модуль, можна відразу ж купити всі необхідні доповнення, накопичують і нормалізують потік електричної напруги, а інші випускаються відразу ж в комплекті з усім необхідним.

Досить проконсультуватися у продавця і відзначити необхідність використання батареї для зарядки тих чи інших пристроїв, і Ви зможете вибрати оптимальний і ідеально відповідний для Вас варіант. Тому, не поспішайте і зважте всі за і проти. А команда творців сайту бажає Вам усіляких успіхів у Вашому виборі!

Можливо, Вас зацікавлять і інші статті, опубліковані на нашому сайті: Як правильно вибрати сонячну батарею для туризму, Сонячні батареї для туризму

Похожие страницы