Як правильно вибрати велосипед

На відміну від Ханойському бруду пляжі тут набагато чистіше. Хоча слово пляжі не зовсім доречно, бо в Хойане всього два великих пляжу: An Bang Beach (Ан Банг) і Cua Da Beach (Куа Дай). Як такої межі між великими пляжами немає, тому складається стійке враження, що перед тобою простягається один великий пляж. Що нас неймовірно порадувало так це той факт, що тут можна знайти зовсім дикий ділянку пляжу де немає парковки (на пляж нас не пустили навіть з великами, стоянка для яких опинилася платній), немає приставучих рознощиків підлозі заветрянной їжі і фруктів і інших бариг.


Білі пляжі ВьетнамаЕдінственний мінус дикого пляжу: немає лежаків і парасольок від сонця. В іншому тут можна купатися, засмагати і насолоджуватися тишею майже пустельного пляжу. Пісочок дрібний, місцями чистий (де багато туристів, там зазвичай помітні осквернені ділянки), але дивитися в море практично нема на що. Ділянок з мальовничими коралами небагато. Тому, Хойан з його білими пляжами підходить виключно для повноцінного пляжного відпочинку без будь-яких надмірностей. Зате тихо, спокійно і затишно. Правда, відпочивати тут цілий рік не вийде, бо все зіпсує вітерець і негода, які піднімуть хвилі і перетворять море в сіро-жовту каламуть. Від суспензії у воді нічого не видно, та й купатися в такому море мало хто захоче.


Тому, якщо хочете відмінно провести час на пляжах Хойа, то приїжджайте сюди до кінця теплого травня місяця аж до серпня. Так, сезон закоротка, але все-таки варто викроїти вільний час для відвідування Хойа, особливо тим, хто любить тишу, затишок і мінімальна кількість співвітчизників.
Крім того тут немає проблем з житлом і харчуванням. Завжди можна знайти кафе із зоною харчування під відкритим небом. Захистом від сонця можуть служити пальмові дерева з їх широким листям-гілками, які відмінно поєднуються з навколишнім пейзажем. Всі природно і красиво. Ціна на їжу навіть нижче, ніж у центрі міста, що безсумнівно здивувало, бо зазвичай буває навпаки. Одна проблема, місцеві погано розумію по-англійськи і вже тим більше не розуміють російської мови. Озброюємося терпінням і намагаємося висловлюватися жестами.
Пляж Трак

Білі пляжі ВьетнамаДалее привабливим пляжем здався пляж Трак, правда він розташований у Північному В'єтнамі і він не такий великий. Пляж розтягнувся на 15 км і виглядає як кривої півмісяць. Усипаний білим, теплим і дрібним пісочком. Уздовж берега ростуть різні дерева, що утворюють цілий мангровий ліс і місцями красується якийсь куций чагарник.

Похожие страницы