Як правильно вибрати туристичний ніж

Багато їдуть до Єгипту практично з однією метою - в черговий раз насолодитися строкатим і теплим Червоним морем, назбиравши вражень на рік вперед. Для цієї мети туристи віддають перевагу готелям, розташованим на першій береговій лінії, які віддалені від моря не далі ніж 100 м.

Однак ті, хто вже встиг обзавестися дітьми, прагнуть вбити відразу ж двох зайців. Як вони це роблять? Так, просто - вони вибирають готелі в Єгипті з аквапарком! Як правило, такі готелі розташовуються хоч і на порівняно далекій відстані від прибережної зони, але щодня до пляжу ходить автобус, який здійснює ці рейси через кожні кілька хвилин до глибокого вечора. Втім, це не так сильно засмучує, бо аквапарк вдосталь компенсує недолік і деякі накладки з поїздкою до моря в тісних автобусах, доверху забитих туристами. В крайньому випадку, насолодиться морем можна і на морських екскурсіях, вибір яких досить різноманітний. Готелі в Єгипті з аквапаркомОб цьому ми вже згадували у статті «Екскурсії в Єгипті».

Однак аквапарк - аквапарку ворожнечу! Єгипет не раз дивував нас своєю непостійністю, і деколи подив це було не найприємніше. Тому, резоннее було б розглянути тільки кращі готелі Єгипту з аквапарком, але це було б все-таки не зовсім правильно. Самі посудіть, в чому самий основний мінус таких готелів? У невгамовної щоденній суєті, шумі і гаморі. У такі готелі щодня приїжджають на відпочинок туристи з різних куточків Єгипту. Вони проведуть тут 1 день і в крайньому випадку, приїдуть сюди ще 1 або два рази за весь час відпочинку, а тим хто проживає на території цього готелю доводиться стикатися з натовпом жадібних до розваги туристів щодня! Тіснота, штовханина і метушливість - ось основні вороги таких готелів. Тому, поняття «кращий готель» якось не зовсім приклеюється до готелів з аквапарком.

Хочеться додати краплю олії в міні-вогник і порекомендувати вибирати більш тихі готелі для відпочинку, а в аквапарки приїжджати лише на одноденний відпочинок. Так буде набагато спокійніше, тихіше і безпечніше під час відпочинку з маленькими дітьми, за якими і в спокійній обстановці встежити досить проблематично. Але вибирати, зрозуміло, не нам. У кожного свої смаки і переваги, про які, як відомо, не прийнято сперечатися.

Але пора переходити до суті. І так, нижче розташована таблиця по курортам зі списком готелів. Кожен готелів має як свої плюси, так і свої мінуси. Без цього в Єгипті, на жаль, чомусь не виходить. Якщо в тій же Туреччині готелі мають приблизно однакову «славу» і «зірковість», що і в Єгипті, проте турецький сервіс і якість обслуговування виявляється часом у рази краще, ніж єгипетське. Чому так відбувається досі не ясно, проте ми має те, що маємо.

Похожие страницы