Як правильно вибрати туристичну палатку

До мінусів додається і те, що такі навігатори вимагають періодично зарядки батареї, тому доведеться вибирати між додаткової павутиною дротів від зарядного кабелю або ж постійною зміною блоку живлення після 2 - 3:00 активного режиму.

Як правильно вибрати GPS навігатор

Що стосується туристичних навігаторів, то тут вибір досить великий, втім, так само як і їх вартість (найбільш якісні та надійні від 5000 до 20000 руб.).

Вони, як правило, компактні, легкі, з вбудованою антеною, що дає їм можливість обмінюватися і отримувати необхідну інформацію. Так само вони здатні відповідати за функцію компаса, можу визначити азимут, місце вашого знаходження.

Ви самі можете додати в них необхідні для вас карти, а так само обмінятися в інтернеті зібраним і накопиченим матеріалом за час туристичного походу або поїздки.

Правда і тут можна перерахувати ряд мінусів.

Перший мінус туристичних навігаторів полягає в тому, що в більшості своїй вони працюють від звичайних пальчикових батарейок, які вимагають заміни вже після 10:00 інтенсивної роботи.

Другий - порівняно маленький дисплей, що утруднює поводження з картами під час планування чи проходження по маршруту.

Третій - мала кількість обсягу пам'яті, правда, цей недолік можна усунути, розширивши її за допомогою флеш карти, за умови, що дана можливість у вашій моделі є.

Як правильно вибрати GPS навігатор

В даний час все більшу популярність стали набувати GPS навігатори на основі стільникових телефонів.

Та воно й зрозуміло. Зараз вельми складно зустріти людину, що не має стільникового телефону. Багато хто задається питанням, а як же раніше я жив без такої зручної і найголовніше необхідної штучки? Використовували поштового голуба, він так вже точно знайшов би максимально короткий маршрут до точки призначення. Але мова не про те.

Тут доступ до необхідної інформації забезпечується оператором стільникового зв'язку достатньо тільки її підключити.

Плюс в тому, що відпадає необхідність купувати додаткове пристрій, що виконує функцію координування, ті ж меню і функції, що і в портативній системі, а так само реальне відображення існуючих об'єктів.

Такий варіант може виявитися зручним для тих же самих мандрівників, туристів, що потрапили у величезний мегаполіс. Але є і явні мінуси, до яких можна віднести вже дуже маленький екран, який би не був ваш телефон за розміром, що робить орієнтир у просторі вельми скрутним.

Як правильно вибрати GPS навігатор

Що стосується смартфонів і КПК з додатковою функцією картографічних ПЗ, то тут вони мало чим відрізняються від тих же стільникових телефонів. Комплект тих же мінусів плюс зручність використання іноді залишає бажати кращого.

Правда є ще один варіант це використання GPS приймача на ноутбуці з картографічним ПЗ. До ваших послуг повноцінний GPS навігатор, однак, використовувати ноутбук (вони бувають вельми громіздкими) не завжди практично і зручно.

Можливо, Вас зацікавлять інші статті, опубліковані на нашому сайті: Як правильно вибрати автомобільний GPS навігатор

Похожие страницы