Як правильно вибрати спальний мішок

Всі знайомі зі змістом даної казки і, як правило, фінал будь-якої казки очевидний - всі щасливі і задоволені до кінця своїх днів. Інша справа світ справжній, світ туриста з його реальними «горошинами», від яких часом не відбудешся просто синцями. Що б не напоротися на неприємності і всю ніч не стогнати про те, що якийсь камінь настирливо впивається в боки, рекомендується подбати заздалегідь про свою екіпіровці і обмундируванні. На цей раз ми знову почнемо свої вишукування, і предметом нашого вивчення буде спальник або ж спальний мішок, який замінює будь-якому туристові м'яку постіль. Адже не кому не хочеться купувати кота в мішку, тому сміливо рвемося в бій. Тут ми розглянемо кілька спільників різного типу, розмежовувати за своїм призначенням.

- Кемпінгові спальники

- Трисезонні спальники

- Екстремальні спальники

Почнемо з кемпінгових спільників.

Літній період (при температурі вище +10 і до 0 за Цельсієм) Salewa sigma Micro600

Salewa Sigma Micro 600

Як свідчить його реклама, цей спальник є надлегким і потрапляє в категорію ідеальних літніх спільників. Він оснащений внутрішньою кишенею, а капюшон зшитий з урахуванням анатомічних особливостей людини. В основі синтетичні матеріали. Його вага 600 г. Довжина 215 см. Розмір в згорнутому вигляді 28 × 14 см. Вартість варіюється від 2.000 руб. до 2.500 руб.

Плюси:

- Легкий

- Компактний

- З внутрішньою кишенькою для всяких дрібничок

- Комфортний

- прийнятна ціна

- Є можливість з'єднання двох спальників в один

Мінуси:

- При температурі +10 використовуємо термобілизна

Точка зору:

Досить хороший спальник в літній період часу, однак, при температурі в районі +10 доведеться утеплятися. З термобілизною вам буде тепло і при +5 градусах. Він м'який і, незважаючи на синтетику, приємний на дотик. У ньому комфортно і затишно. До того ж він вельми легкий. Є можливість з'єднання двох спальників в один. Outdoor Project Sierra Light

Outdoor Project Sierra Light

Спальник типу ковдру з синтетичним двошаровим наповнювачем. Зовнішня і внутрішня тканина виготовлені з поліестеру. Оснащений внутрішньою кишенею для дрібниць і захистом від заїдання блискавки. Його вага трохи більше 1 кг. Довжина 190 см. Вартість від 500 руб.

Плюси:

- Дешевий

- Оптимальна температура комфорту

- Можливість з'єднання двох спальників в один

Мінуси:

- Капюшон не передбачений

- Малуватий по довжині

- Блискавка іноді зажовує тканину

Точка зору:

Ціна говорить сама за себе, але навіть при такому поєднанні цей спальник вельми непогано показав себе. Він добре накопичує і утримує тепло, у ньому відчуваєш себе комфортно і досить затишно. Правда, хотілося б, щоб він був трохи довшим. При з'єднанні двох спільників в одні відчуваєш себе менш комфортно, так як починає піддувати в спальний мішок. Alexika Baltic Light

Alexika Baltic Light

Синтетичний спальник-ковдра із захисною стрічкою, що запобігає закусиваніе тканини, анатомічним капюшоном і тепловим комірів. Усередині є кишеню. Оснащений петлями для сушіння і клапаном для блискавки. Існує можливість з'єднання двох спальників в один. Його вага більше 2 кг. Довжина 190 см. Розмір в згорнутому вигляді 40 × 22 см. Вартість від 2.500 руб. до 3.000 руб.

Плюси:

- Теплий

- Затишний

- М'який

- Зручний

- Є можливість з'єднання двох спальників в один

Мінуси:

- Мала довжина

- Дорогий для річного спальника

- Петлі для сушіння погано продумані, швидко рвуться

- Важкий

- Погана якість тканини

- Швидко злежується

Точка зору:

Хоч його досить добре продумали і оснастили різними дрібними корисними деталями, все ж він далекий від ідеалу. Його вага вельми великий для літнього спальника. Зате в ньому можна комфортно почуватися і при +5 градусах за Цельсієм без термобілизни та інших теплих речей. Стропи для сушіння рвуться при першому зручному випадку. За таку ціну можна підшукати спальник получше. Campus Light 100

Campus Light 100

Літній синтетичний одношаровий спальник у вигляді кокона з капюшоном і подвійною блискавкою. Сам капюшон можна відрегулювати за допомогою затяжок. Усередині є комір. У комплекті поставляється з компресійним мішком. Його вага трохи більше 1 кг. Довжина 230 см. Розмір в згорнутому вигляді 30 × 17 см Вартість від 2.000 руб. до 2.500 руб.

Плюси:

- прийнятна ціна

- Досить легкий

- Теплий

- Зручний

- Є можливість з'єднання двох спальників в один

Мінуси:

- При температурі +10 градусів за Цельсієм стає прохолодно

Точка зору:

Досить хороший спальник, хоча хотілося б за такі гроші побільше доповнень, що створюють зручності його експлуатації. Він слабо переносить низькі температури, тому, за необхідності рекомендується одягати термобілизна або будь-яку іншу теплий одяг. Його не було продуває при сильному вітрі, так як капюшон можна щільно затягнути і в буквальному сенсі потонути в теплі і затишку цього спальника. Ferrino Lightec 700 sq

Ferrino Lightec 700 Sq

Синтетичний спальний мішок з анатомічним утепленим капюшоном, клапаном для блискавки, з еластичним шнурком для застібання спальника однією рукою. Він сконструйований з можливістю з'єднання двох спальників в один. Підходить як для пішого туризму, так і для велотуризму. Його вага 700 г. Довжина 215 см. Розмір в згорнутому вигляді 25 × 15 см. Вартість від 1.800 руб. (найнижча зафіксована ціна) до 3.500 руб.

Плюси:

- Легкий

- Компактний

- З хорошою теплоізоляцією

- Недорогий

Мінуси:

- При температурі нижче +5 стає холодно навіть в термобілизна

Точка зору:

Легкий і компактний спальний мішок підходить тільки для літніх температур. Це трохи засмучує, так як хотілося б, що б його теплоізоляція була максимальною і при більш низькій літніх температурах. В іншому він вельми зручний і комфортний. Радує настільки маленький вагу. Якість досить хороше.

Осінньо-весняний період (при температурі від 0 до -10 за Цельсієм) Sivere Вежа +3200

Sivera Вежа +3 200

Спальник-кокон на блискавці з натуральним наповнювачем з гусячого пуху. Він дуже легкий і компактний. У його конструкції передбачена вітро- та вологозахисні плівки, регульований капюшон і внутрішній кишеню, область ступень зшита з урахуванням анатомії людини. Його вага близько 500 г. (без упаковки) Довжина 200 см. Вартість в середньому від 6.000 руб. до 9.000 руб.

Плюси:

- Дуже теплий

- Комфортний

- Хороший матеріал виробу

- Легкий

- Хороші термоізоляційні властивості

Мінуси:

- Дорогий

- Закоротка (200 см для людей високих з більш щільним статурою він буде затісний)

Точка зору:

Дуже хороший спальник екстремального типу. При високій вологості, не дивлячись на натуральний наповнювач у вигляді пуху, він не буде сильно намокати і вбирати вологу. Приємний на дотик і дуже теплий. У ньому комфортно навіть при -10 градусах. Sivera Гарипов 230

Sivera Гарипов 0230

Синтетичний спальний мішок типу кокон. Витримує температури від 0 до -15 градусів за Цельсієм. Підходить для гірського туризму, альпінізму і сплавів в період міжсезоння. Оснащений утепленим капюшоном, створеним з урахуванням особливостей анатомії людини, яка має відділ для подушки. Усередині спального мішка є кишеня. Подвійна блискавка має продуману систему захисту від заїдання. Його вага в упакованому вигляді становить 1.078 кг Довжина 230 см. Вартість в межах 3.500 руб.

Похожие страницы