Як правильно вибрати автомобільний GPS навігатор

Щоразу, як тільки хто-небудь з вас замислюється про похід, то неодмінно задається питанням про те, які ж речі найкраще з собою взяти. Список всього необхідного буде варіюватися від кількості запланованого часу на сам процес походу, від складності маршруту, від способу пересування і багатьох інших факторів. Якщо ж ви плануєте довготривалі вилазки на природу з ночівлею, то найкраще забезпечити себе маломальской дахом над головою у вигляді намети, а от м'яку і затишну ліжко вам замінить спальний мішок, який і стане героєм нашої статті.

Спальний мішок або ж спальник - це предмет, який використовується в похідному побуті і призначений для відпочинку і сну. Буває у вигляді кокона або ж конверта.

На даний момент існує великий вибір спальних мішків в основному з синтетичних матеріалів, так як їх побратими з того ж бавовни, з натуральними наповнювачами у вигляді пуху, вати і пір'я є не особливо придатними для таких умов. Вони, як правило, більш важкі, вбирають вологу, швидко зношуються, і в той час, коли концентрація вологи в повітрі дуже висока не досить добре накопичують і утримують тепло. Однак такі спальники просто порятунок для тих, у кого є алергія на синтетику, крім того, вони найбільш нагадують нам постіль, тому що відрізняються особливою м'якістю, що не шарудять і досить приємні на дотик.

Що ж стосується синтетичних спальників, то вони більш легкі (від 900г.), Менш схильні намокання, легше стираються, швидше сохнуть, більш зносостійкі, досить добре утримують тепло (навіть при -25 градусів).

За своїм кроєм розрізняють кілька основних модифікацій спальних мішків, що дозволить вибрати найбільш підходящий, і зручний безпосередньо для вас. Так, наприклад спальник-ковдра, нагадує конверт з блискавкою по всьому периметру або ж спальник-кокон, який неможливо розкласти у вигляді ковдри, що робить його менш практичним.

Похожие страницы