Види рюкзаків. Як правильно вибрати GPS навігатор

Як правильно вибрати GPS навігатор

Види рюкзаків

У першій частині статті - Китай. Поради туристам, були дані поради по митниці та грошової стороні, тепер перейдемо безпосередньо до внутрішнього Китаю.

Поради туристам в Китаї - Транспорт:У Китаї головний вид транспорту це ЖД. Вирішивши купити квиток на поїзд ви можете почути у відповідь «Мейо» (що перекладається як не можна, не можу), можна застосувати слово «під суйяо» (перекладається як Треба!) - Досить таки дивна логіка, але частенько спрацьовує.

Якщо ви не потрапили на поїзд, або до точки призначення поїзда взагалі не ходять, то доведеться їхати на автобусі, який буде на багато дешевше, але і на багато менш комфортним. У багатьох готелів є особисті автобуси, дізнатися про квитки на ці автобуси зазвичай можна в холі.

Таксі в Китаї: Таксі у великих містах дуже багато і зловити не складе труднощів. Оплата здійснюється по лічильнику. Вартість 1 км коливається від 1.5 до 2.5 юанів, до речі ціна звичайна показана на бічному склі. Відразу після посадки на лічильнику ви побачите ціну за 4 км - це мінімальний платіж. Запам'ятайте - стоянка в нічний час і рух в пробках підвищують тариф таксі.Метро: Метро в Пекіні складається з двох гілок. Час поїздки між двома станціями складає 4 хвилини. Важливі зупинки для туристів - це таоістскій храм Білих хмар (Байюньгуань), Військовий музей і парк розваг Шицзіншань. Вхід метро - сіре квадратне цементне споруда, квиток ви зможете купити за - 2 юаня. Години роботи: 5.00 - 22.30.

Велосипед: Хлібом не годуй, а дай Китайцям поїздити на велосипедах! Це вже традиційне Китайське засіб пересування - тільки в Пекіні налічується 8000000 велосипедів. У годину пік можна спостерігати дуже цікаве видовище - цілі стада велосипедистів. Дороги тут прекрасні, тому їздити на велосипеді зручно. Зазвичай велосипед можна взяти на прокат в готелях (залишивши заставу 200-400 юанів), вартість за годину 4 юаня.

Велорикші: Дуже цікавий спосіб пересування. Ви знайдете їх без зусиль біля будь-якого готелю. Незважаючи на те, що вони правлять досить високі ціни, прокотиться коштує це залишає незабутні відчуття.

Водії в Китаї: У Китайських водіїв цікаве поведінка на дорозі - частенько можуть проігнорувати сигнал світлофора, забути про розмітку і т.д. При чому цікаво, те що не дивлячись на цей фактор пішоходи йдуть через дороги так само ігноруючи все на світі, так що доведеться підлаштовуватися під цей ритм.

Похожие страницы