Правильний вибір хостела

Правильний вибір хостела

Почнемо з початку - Найперший порада туристам котрі збираються в Китай буде щодо візи:

Думаю всім ізвсестно - що б потрапити в Китай потрібна віза.


Візу можна отримати в: Москві, Санкт-Петербурзі, Єкатеринбурзі, Хабаровську, Владивостоку. Якщо не хочеться оформляти все самому, то легше паперову тяганину доручити вашому турагенству.

Кліматичний порада: Краще їхати в Китай пізньою весною або у вересні. На південь Китаю можна відправиться і в листопаді - грудні.

Поради туристам, щодо Китайської митниці: Відразу потрібно сказати, що митний контроль дуже специфічний. Іноземну валюту ввозити можна хоч самоскидами, а місцеву тільки 20000 юанів, до речі і вивозити місцевої валюти можна рівно стільки ж, а іноземна не повинна перевищувати ту з якою ви приїхали.

Ввезення тютюну: Тютюн в чистому вигляді до 500 грам. Сигарети в кількості 400 штук. Сигари в кількості 100 штук.

Алкоголь: Максимум вам дозволять ввезти 1.5 літра алкоголю.


Драг.металли: Золото і срібло загальною вагою 50г. так, що всі свої фамільні коштовності відставляємо будинку.

Заборонено ввозити: Порнографію у всіх її проявах, будь отрути, будь-які плоди, птахів і яйця. Так само не варто ризикувати з ввезенням аудіо / відео касет, інакше їх можуть просто вилучити.

Заборонено вивозити: роботи місцевих майстрів іськуства, історичні документи і т.д.

Поради по здоров'ю: Карту щеплень питати не будуть, але найкраще зробити щеплення від сказу і від малярії. Так само бажано купити медичну страховку.

Китай. Поради туристам. Гроші:

Гроші краще обміняти ще до кордону, адже в самому Китаї, отьехав від прикордонних територій це буде зробити проблематично. Міняти можна тільки долари на юані, на оборот вже не міняють, так само дуже важко логоваріться з працівниками банку не володіючи китайським, тому англійська мало хто там знає. Обмінні операції та переведення у готівку туристичних чеків можна зробити в головних відділеннях Банку Китаю, в туристичних готелях, Магазинах Дружба і деяких універмагах. При обміні тур.чеков курс буде вигідніше ніж при обміні валюти. кредитні картки Thomas Сook, American Express, Visa приймаються скрізь і спокійно. Так само картки приймаються в більшості Магазинів Дружба і універмагів, але оплатити транспорт не вийде. У відділеннях Банку Китаю можна замовити готівку - комісія 4%.

Похожие страницы