Що робити якщо ваша сумка розвалився

Матеріал валізи дуже важливий параметр. валізу візок За раніше популярні натуральна шкіра і шкір-замінники, а також сучасні поліамід, нейлон і ряд матеріалів з тефлоновим просоченням, що надійно захищає від вологи і забруднення. Але все частіше для виробництва корпусу стали використовуватися більш тверді матеріали - авіаційний алюміній, ABS (акрилонітрил бутадієн стирол пластмаса), полікарбонат, поліпропілен, в який вплавляют металеву або титанову стружку. Чемодан з поліпропілену з титанової стружкою, мабуть, найзручніший варіант: його поверхня стійка до механічних впливів, а сам каркас здатний витримати чималу вагу, і навіть у разі ударів, якщо вантажники не будуть з ним особливо церемонитися, залишаться лише злегка помітні сліди. Валіза з металевою стружкою коштує трохи дешевше, але його простіше подряпати. Зате у нього дуже міцний каркас, який обіцяє тримати оборону, навіть якщо на нього ненароком хтось присяде.

- Колеса. Т.к. ми розглядаємо валізу візок, то колеса в даній візку це як мінімум пів справи. Кращий варіант - це коли колеса втоплені в корпус, що набагато міцніше зовнішніх коліс. Якщо передбачається серйозне навантаження, то краще взяти валізу на 4 колесах. Колеса бувають: пластмасові, полупластмассовие, полусіліконовие і силіконові. Найміцніші - силіконові, так як вони майже не стираються на відміну від пластмасових. Хороші коліщатка-ролики крутяться вільно на всі боки, а іноді навіть забезпечені найпростішим гальмом-фіксатором (що дозволяє не боятися, що важку валізу за власним бажанням поїде, наприклад, по щаблях ескалатора). Коліщатка можуть забиратися всередину в спеціальні ніші, при цьому вони не заважають при перенесенні багажу. Якщо від будинку до аеропорту вам належить добиратися на громадському транспорті - вибирайте великі колеса, тоді ваш чемодан подолає будь-які перешкоди. А валізи з маленькими коліщатками мають звичай перевертатися.

валізу Тележка- Ручка. Висувна частину валізи, за яку ви будете його котити і котити, так що ручка повинна бути зручна для Вашого хвата. Найчастіше ламається висувний механізм через не правильного використання - після витягування потрібно закріпити, а після вже починати рух.

- Блискавка. Найкраще купити валізу з пластмасовою блискавкою - така блискавка проживе довше металевою. Так само варто звернути увагу на ширину блискавки - найнадійніша 8-10 мм.

- Замок. Добре коли він є. Головне - це уникати побитих вже кодів типо: року народження, або однакових цифр (555, 666 і т.д.) або цифр по зростанню.

- Пристрій. Мається на увазі наявність кишень і кишеньок, а так само їх зручне і практичне місце розташування.

Похожие страницы