Що робити, якщо ви купили багато сувенірів

Зверніть увагу на склад термобілизни.

Якщо в складі термобілизни більше натуральних тканин (бавовна, шерсть, льон), то його теплоізоляційні властивості будуть низькими. Натуральні тканини швидко вбирають вологу і повільно висихають, що сприяє більш швидкому зниженню температури тіла особливо в сильні морози. За лічені секунди, температура тіла може опуститися на 9-10'C.

Вибираємо чітко за розміром!

Краще не купувати термобілизна без попередньої примірки, оскільки білизна має щільно облягати тіло. Не допускаються навіть незначні «вільні» місця при посадці термобілизни на тілі. Якщо термобілизна «висить», значить, вибираємо на розмір менше. У місцях, де білизна не прилягає до тіла, не будуть створені теплоізоляційні умови. Навіщо створювати такі «проломи» нашого захисту від холоду?

Звертаємо особливу увагу на якість швів

Шви якісного термобілизни повинні бути зовнішніми, плоскими, виконаними за технологією «безшовних» швів. Зустрічаються варіанти не дешевої білизни з внутрішніми швами. Від такого варіанту краще відмовитися відразу ж, так як білизна і може бути виготовлене з дуже якісних матеріалів, але з такими швами воно буде створювати дискомфорт при експлуатації. Особливо, якщо його постійно використовувати під час занять спортом (альпінізм, катання на лижах, сноуборді і т.д.). Щільні шви будуть натирати шкіру, викликаючи роздратування і свербіння.

Решта рекомендації щодо вибору термобілизни будуть суто індивідуальними. Зрозуміло ми вибираємо термобілизна відповідне нашому підлозі і ростовке. Про це говорити не обов'язково. В іншому, керуємося запропонованому вище універсальному алгоритму вибору.

Користуючись нагодою, розвіємо міф про те, що термобілизна необхідно тільки взимку. Це переконання, ввібравши глибоко в звивини мозку, геть виключає варіант літнього легкого термобілизни, яке в умовах сильної спеки не дозволяє температурі тіла сильно підвищуватися. Іншими словами, літнє термобілизна нормалізує природну нормальну температуру тіла (температура тіла залишається незмінною не залежно від спеки і спеки), що досить зручно в тропічних і спекотних країнах, наприклад, Єгипті, Таїланді, В'єтнамі та інших. Поки з Ваших товаришів «по нещастю» під час екскурсії на пекучому сонці зійде сім потів, ви залишитеся бадьорим і веселим тільки тому, що завбачливо одягли термобілизна.

В інших статтях ми розмістимо заздалегідь підготовлені нами приклади різноманітного термобілизни розрізняються за ціною і якістю виготовлених матеріалів. Найбільш популярні з них потраплять у наш список з конкретним описом і відгуками користувачів.

Далі поговоримо про те, коли одягати термобілизна, як правильно носити термобілизну, як правильно доглядати, як прати термобілизну. І про інших «прімудростям».

Похожие страницы