Моря Африки, що приваблюють туристів

Після Євразії материк Африка займає друге місце за величиною, який омивається із заходу Атлантичним океаном, з півночі - Середземним морем, Червоним морем з північного сходу і Індійським океаном зі сходу. Ця частина світла, з прилеглими островами, займає площу в 30 млн. 249 тис. 985 км квадратних.

В Африці розташована найдовша річка у світі - Ніл, яка тече з півдня на північ, а на півночі розташована найбільша пустеля Сахара. Центр материка відноситься до екваторіальному поясу, там протягом року випадають рясні опади, і немає зміни пір року. Африка майже цілком розташована між двома тропіками і лише північним і південним краями заходить в субтропічні широти, а екваторіальний і субекваторіальний клімати приваблюють туристів до цього материка. Цей материк ділиться на п'ять африканських субрегіонів
- Центральний, Східний, Північний, Західний і Південний, які мають специфічні відмінності в економіці, природі, господарстві та населенні.


Моря Африки, що приваблюють туристів

Червоне і Середземне моря з'єднуються Суецьким каналом, через який проходять морські шляхи міжнародного значення з Європи в Азію, так що ці моря Африки позитивно впливають на туризм і економічний розвиток Африки. Море Африки в Марокко

Середземне море омиває північні береги Африки, і воно ще з давніх часів відігравало важливу роль для розвитку торгівлі в середземноморських країнах Азії, Європи та Африки. Курортні країни, які омиваються даними морем: Марокко, Алжир, Туніс, Лівія і Єгипет, дуже відрізняються своєю колоритністю та пам'ятками.

У Марокко середня температура в літній період близько + 24-28 градусів Цельсія, а в зимовий період + 10-12, але добові перепади температури можуть досягати і 20 градусів ртутного стовпчика. Клімат в Алжирі субтропічний, зима тепла і дощова, а літо спекотне та сухе, це друга за обсягом країна з багатющим спадщиною римської та фінікійської епох, але через політичну нестабільність і частого викрадання іноземних громадян знаходиться в тіні Марокко та Тунісу. Кращий час для туризму в Тунісі - початок осені і початок літа, берег моря піщаний.

Похожие страницы