Курортний роман може мати продовження

Курортний роман може мати продовження

І так, Ви зібралися провести в Єгипті зимові канікули і хотіли б дізнатися про те, які фрукти в Єгипті в грудні можна було б купити на місцевих продуктових ринках або в супермаркетах.

Для початку давайте розберемося в такому питанні, як:

- Які фрукти в грудні подають до столу в єгипетських готелях?


На жаль, в єгипетських 2 * -3 * готелях на таку розкіш, як екзотичні фрукти (та й взагалі хоч якісь фрукти) розраховувати не доводиться. Бували й такі випадки, коли з фруктів на столах крім кількох бананів, та апельсинів не було нічого. У більш престижних готелях намагаються хоч якось тримати марку, тому, своїм клієнтам вони можуть запропонувати на вибір трохи більше фруктов.Так наприклад, кожен турист може розраховувати на кілька шматочків зеленої дині, яка яскравим і блискучим смаком не відрізняється, а так само можуть запропонувати кавун, ті ж банани, апельсини, мандарини. У набагато більшому асортименті в готелях пропонують фруктові натуральні йогуртові напої, закуски і різні натуральні соки.

Якщо бажаєте спробувати щось більш екзотичне, то беремо ноги в руки і топаємо до найближчого ринку або супермаркету.

Якщо зберіться на ринок, то цією справою стоїть займатися виключно вранці або вдень. Увечері намагаються хоч і задешево, але збути вже залишки залежалого товару. З супермаркетами справи йдуть трохи простіше, проте вартість продуктів може бути трохи вище, та й більша частина фруктів продається вже заздалегідь розфасованої по коробках, коробам і боксам.

Але які ж фрукти в Єгипті в грудні можна буде знайти на ринкових і магазинних прилавках?

Як завжди в Єгипті можна купити всі види яскраво-помаранчевих, зелених і жовтих представників цитрусових, які чергуються як з місцевими, так і привізними фруктами. З них найбільший інтерес представляє кумкват, який Ви навіть при яром бажанні ні з чим не сплутаєш. Зовні він схожий на малесенький помаранчевий або жовтий апельсин. Правда, за формою він овальний, трохи витягнутий. А ось за смаком набагато солодший і ніжний, ніж полюбився нам апельсин.


У його складі все також багато сонячного вітаміну С, А, Е, Р і вітамінів групи В. Щоденне вживання кумквата сприяє підвищенню загального тонусу нашої імунної системи. А це ой, як необхідно холодної і суворою зимою. Відзначимо також і той факт, що кумкват переважніше їсти цілком, не очищаючи його від шкірки, так як в ній теж міститься левова частка корисних речовин і мікроелементів.

Лавіруючи між прилавків, можна натрапити на єгипетські

Але не варто купувати кормові сорти бананів, виключно імпортного проходження. Ці сорти легко відрізнити від едова за кольором. Жовта велика «трава» - це і є кормової сорт бананів, якими торгують у нас в Росії. Найсмачніші і ароматні - це єгипетські зелені та жовті міні-бананчікі.

Зібрана ще в листопаді полуниця, також радує місцевих жителів і туристів своїм чудовим смаком. Але тут є парочка секретів. Ми настійно рекомендуємо свої читачам не купувати найбільш велику, рівну і ароматну полуницю. Ця імпортна красуня є вмілим і великим маніпулятором. Ті, хто її хоч раз спробують обов'язково скажуть, що: «Єгипетська полуниця абсолютно несмачно, водяниста і кисла!».

Насправді, свіжа і стигла єгипетська полуниця відрізняється приємним ніжно-солодким смаком. Вона не така велика і трохи менш ароматна, але смак при цьому у неї залишається чудовим. Так що не женіться за зовнішньою красою, адже найголовніше це те, що всередині!

Похожие страницы