Методи лікування

Курорти Німеччини з Лікуванням

Курорт Бад-Зобернхайм Земля Рейнланд-Пфальц, Німеччина

 

Єдиний натуропатичними курорт Німеччини, що спеціалізується на лікуванні за методом Емануеля Фельке.Всього година їзди від Франкфуртського аеропорту - і можна познайомитися з цілою системою оздоровлення і омолоджування організму, куди входить відразу кілька складових: здорове харчування і голодування, свіже повітря, фізичні упр...ажненія і кремнієва глина (інакше кажучи, лікувальна грязь), з якою робляться обгортання, ванни та лазневі ритуали.

Тут працюють кілька спа-клінік, які позбавляють від болю в суглобах, зайвих кілограмів, шлаків і підвищеного тиску за методом Фельке.Є великий міський басейн під відкритим небом і сауна-парк, а також центри краси і здоров'я при готелях.

Іспанія знаходиться на південному заході Європи, займає практично весь Піренейський півострів, так само частиною Іспанії є деякі острови, наприклад Балеарські острови в Середземному морі і Канарські острови в Атлантичному океані. Також до Іспанії відносяться міста Сеута і Мелілья, які знаходяться на півночі Африки. Загальна площа територій Іспанії становить приблизно 504,7 тис кв.км.

Іспанія межує з Францією, Андора та Португалією.

Клімат в Іспанії середземноморський, сухий і спекотний, опадів багато тільки на півночі країни, середні літні температури: 25-30'С, Восени близько 15'С, а взимку близько 0'С, на півдні країни взимку до 15'С.

Столиця Іспанії - Мадрид з населенням близько 3 млн.человек. А загалом в Іспанії близько 40 млн. Чоловік.

В Іспанії офіційною мовою є іспанська, але в деяких регіонах так само офіційні мови - місцеві: каталонська, баскська і т.д. У готелях розуміють англійську, французьку та німецьку мови.

Практично всі іспанці - католики, приблизно 97-98%, решта - протестанти, іудеї, мусульмани.

Іспанія входить до складу Шенгенської угоди, тому, для в'їзду на територію Іспанії необхідна шенгенська віза. Ви маєте право ввезти в Іспанію без мита: 200 сигарет або 50 сигар або 250 грам тютюну, 2л. вина, 100 грам чаю, 500 грам кави, продуктів харчування та речей особистого користування в розмірі особистої необхідності, Радіо, Відео, Фото техніка декларується, також Декларація необхідна у випадку, якщо ваші кошти перевищують 500 євро, але ввезення грошей в Іспанії не обмежений . А вивезти гроші в розмірі перевищує задекламував вам не вдасться. Заборонено вивозити культурні та історичні цінності без спеціальних дозволів. Можливості захворіти інфекційними захворюваннями немає, тому сертифікат про щеплення не потрібен. Для ввезення домашніх тварин необхідно надати ветеринарний сертифікат.

Гроші в Іспанії - звичайно ж Євро. Банки працюють з 9.00 до 14.00 по буднях і з 9.00 до 12.00 в суботу. В аеропортах, великих готелях і на курортах є свої обмінні пункти, які іноді працюють цілодобово. Мені здається, що має сенс гроші розміняти будинку, в Росії, курс обміну буде вигідніше. В обмінних пунктах може бути не вказана сума комісійних, які знімуть зверху в добавок. В Іспанії розвинена мережа банкоматів, приймаються карти Visa, American Express, Master Card та інші.

З будинком зв'язатися можна купивши телефонну карту, яка продається в кіосках. Для того, щоб зателефонувати в Росію, потрібно набрати: 007 + код міста + номер телефону.

Який відпочинок пропонує Німеччина?

& Nbsp; & mdash; & nbsp; Російська Газета
.. Мається можливість поєднати відвідування Німеччини з перебуванням в інших європейських країнах, причому, за прийнятною ціною.При бажанні можна організувати собі розкішний пляжний відпочинок, відвідини одного з SPA-курортів або лікування в одній з популярних клінік.

Похожие страницы