Курорти Німеччини на Море

Германия: Балтийское море, пустынные пляжи заброшенного курорта и старинный поезд на острове Рюген. Изображение №2. Потік Weekenders з VW Polo - це туристичні гіди по шести європейським країнам, складені нашими співвітчизниками.Автори розкажуть про те, як здійснити захоплюючу подорож на автомобілі по Європі, відвідати масу нетривіальних пам'яток і вкластися всього в один уїк-енд.

 

Переїхав до Берліна набагато більше півтора року тому і за цей час встиг покрутити платівки в безлічі барів Кройцберга, попрацювати кухарем в невеликому кафе в Пренцлауер-Бергу, залишаючись в той же самий час спеціальним кореспондентом агентства Interfax і надсилаючи репортажі порталам OpenSpace і Look At Me. Германия: Балтийское море, пустынные пляжи заброшенного курорта и старинный поезд на острове Рюген. Изображение №5. Відносно нова життя почалося в минулому жовтні, коли Артем почав вчитися в місцевому Університеті мистецтв.Вирішивши написати дослідження про мистецтво в публічних просторах, він вступив на майстер-курс Art in Context.Сьогодні захоплення паблік-артом змінив інтерес до музеїв і інтервенції сучасного мистецтва на територію традиційних виставкових просторів.

 

Один из небольших городков, расположенных на острове. Изображение №9. МАРШРУТ  

<Таблиця кордон = "0">      

ПРОТЯЖНІСТЬ ШЛЯХИ

       

ЧАС В ДОРОЗІ

       

У Німеччині є два моря - Північне, яке по суті є північно-східною частиною Атлантичного океану, і Східне, більш відоме російським під назвою Балтійське.І там і там розташовано безліч курортів, куди німці люблять приїжджати в будь-який час року.За часів поділу Німеччини для багатьох східних німців узбережжі Східного моря взагалі було єдиним варіантом для проведення відпусток.Одне з курортних місць там - острів Рюген (Rügen). Щоб дістатися туди з Берліна, необхідно проїхати по автобанах А11 і А20 в цілому близько 300 кілометрів.Дорога проходить по мальовничій федеральній землі Мекленбург-Передня Померанія (Meсklenburg-Vorpommern), де, якщо з'їхати з автобану, можна виявити безліч красивих маленьких містечок, в яких все ще можна відчути атмосферу провінційного життя в НДР.Я ж, нескінченно втомившись від зимової сірості в Берліні, вирішив якомога швидше дістатися до моря і, вдавивши педаль газу, через дві з половиною години опинився на острові Рюген.

Команда з Московської області розклала «дорожню карту» Криму & Nbsp; & mdash; & NBSP; Московський комсомолець
Як massovyj потік туристів у Криму? Необхідні деталі "dorožnaâ карта," sčitaût в Уряду Московської області, з Нея зараз rabotaut як загальний регіон.«Цей сезон - пробна куля, наші відпочиваючі придивлялися до можливостей місцевих курортів.

Похожие страницы