Тунісі - Середземноморський рай на Землі

Вирушаючи в Туніс, можна не вивчати клімат і характерні особливості країни, адже туристичний сезон в Тунісі триває весь рік.

Говорячи про Тунісі, можна сміливо стверджувати, що це - Середземноморський рай на Землі, в якому завжди тепло, немає різких перепадів температури, сезонів затяжних дощів та іншого. Саме з цієї причини Туніс настільки привабливий для відпочиваючих цілий рік.

Температура в Тунісі не опускається позначки нижче +12 градусів. Втім, бували випадки «зимового похолодання» з температурою +5 - +10 градусів Цельсія, але це - скоріше виключення з правил. Як жартує місцеве населення - погодний колапс. Влітку стандартний діапазон температур - +22 - +30 градусів, тоді як взимку - +15 - +12.

В цілому, клімат помірний, спека спеки кілька послаблюють необільние дощі. Величезний вплив на клімат робить близькість до моря, а тому, скажімо, на півдні Тунісу спостерігається характерний для пустелі субтропічний клімат.

Літня спека переноситься добре - за рахунок низької вологості на курорти для повноцінного відпочинку без проблем можуть приїжджати як абсолютно здорові люди, так і люди, які страждають захворюванням дихальних шляхів. Втім, тим, у кого є проблеми з легенями, носом, вкрай не рекомендується поміщати «перлину Середземномор'я» в період, коли в Тунісі дме південний вітер Сироко. Прийшовши з Сахари, він сприяє тому, що температура в Тунісі в окремих частинах країни сягає позначки +40 - +50 градусів за Цельсієм, і в районах його «господарювання» гинуть всі посіви, вигорають сади плодових дерев.

У Туніс відпочиваючі прагнуть як взимку, так і влітку. Влітку людей приваблює, головним чином, розслабляючий пляжний відпочинок, тоді як взимку - можливість спокійно, без виснажливої тіло спеки вивчити місцеві визначні пам'ятки, долучитися до культурної спадщини, познайомитися з красою природи туніських земель.

Традиційно в зимовий період в Туніс з'їжджаються любителі активного водного відпочинку - спортсмени і початківці серфінгісти, дайвери. В цей час, який вважається «несезонним» періодом, відзначається спад цін (як вартостей туристичних путівок, так і цін на страви ресторанів і кафе, екскурсії, вартостей сувенірів на ринку, інше). У цей час досить важко придбати квиток на чартерний рейс до Тунісу, але, в силу невисокого попиту, багато авіакомпаній знижують вартість авіаквитків, завдяки чому заповзятливі туристи купують квитки на літак за рекордно низькими цінами.

Якщо Ви хочете отримати відмінний відпочинок - не дивитеся, яка температура в Тунісі очікується сьогодні-завтра-післязавтра! .. Просто покуйте валізи і вирушайте назустріч пригодам! Туніс чекають на Вас!

Похожие страницы