Маленький човен для морських прогулянок


Ідеальний човен для морських прогулянок і гідна представниця сімейства Sunseeker - нова Portofino 48. Ця яхта - відмінний приклад того, як на перший погляд несуттєві зміни дозволяють перейти на абсолютно новий рівень.

Зовні все той же агресивний впізнаваний «зализаний» профіль, всередині - зовсім інший човен. Додавши лише один фут довжини, проектувальникам вдалося так перекроїти внутрішній простір, що в результаті вийшла човен, яка пропонує рівень комфорту на порядок вище за свою попередницю.
Якщо на 47-ої моделі майстер-каюта розташовувалася в носі човна, то тут конструкторам вдалося задіяти всю ширину яхти і зробити повноцінну майстер-каюту в середині судна. Раніше на цьому човні була класична для такого розміру майстер-каюта в носі і звичайна двоспальне гостьова каюта.

У новому Portofino крім повноцінної майстер-каюти Sunseeker пропонує гостьову VIP-каюти в носовій частині, в якій за бажанням власника може бути встановлена двоспальне ліжко або розсувні ліжко - «ножиці» яку можна використовувати і як двоспальне, якщо в гості загляне сімейна пара, так і два односпальні, якщо планується розмістити дітей.

Майстер-каюта тепер оснащена великими вікнами-ілюмінаторами, які можна зустріти тільки на великих яхтах. У самому центрі нижньої палуби розмістився просторий нижній салон з кухнею.

У новій версії це приміщення сплановано в дусі останніх тенденцій - воно прямокутної форми, що створює додатковий простір.

Вся площа верхнього салону закривається скляним хард-топом з рамами з кевлара, в результаті виходить повністю прозорий дах, пропускає достатньо сонячного світла, не дивлячись на тонування стекол, і дає великий панорамний огляд. Ця конструкція закриває просторий кокпіт, на якому передбачена обідня зона, гриль, мийка, ледогенератор і лежак для загоряння. Нова Portofino оснащена купального платформою з електроприводом, яка може використовуватися для зберігання тендера або водного мотоцикла.

Верфі Sunseeker знову вдалося запропонувати те, що не вдається реалізувати нікому на ринку. Досягти балансу оптимальної планування, інноваційного дизайну і бездоганних технічних характеристик, не жертвуючи одним на користь іншого. При цьому основний постулат верфі - запропонувати клієнту максимум custom-можливостей - реалізований і в разі з Portofino 48. Слід зазначити, що в розмірі 40-50 футів - це, мабуть, єдиний випадок.

Завдяки системі IPS човен буде швидкою і легкою в керуванні. Потрібно всього лише вказати джойстиком напрямок руху і Portofino переміститься по цій лінії. Тому маневрування стає більш легким процесом, що особливо важливо при швартуванні. Завдяки встановленню IPS човен стала ще більш швидкісний, ніж 47-ма модель, тепер максимальна швидкість складає 36 вузлів.

Похожие страницы