Обмін грошових коштів і дорожні чеки

Обмін грошових коштів і дорожні чеки

Сьогодні 27 сентября!

І саме в цей день відзначається наше професійне свято, дорогі ви наші друзі - туристи!

Так Так! Сьогодні наш день!

Сьогодні Всесвітній день туризму (англ. World Tourism Day)!

Його основна ідея була розроблена і зароджуючись в Іспанії. У місті Торремолінос, що видають любителі подорожей вирішили поділитися своїм улюбленим задоволення з іншими людьми, щоб долучити все більше людей до туризму по всьому світу. Адже той, хто подорожує накопичує куди більше знань, ніж той, хто лише дивиться на всю цю красу, трансльовану з екранів телевізорів.

Так давайте ж усі разом розширювати свій кругозір!

Приєднаємося до пропаганди туризму! І більше того, самі будемо подавати хороший приклад, нехай нам заздрять, а краще, якщо збираючи всі разом та й махнемо абикуди в теплі країни, щоб поніжитися на сонечку. Благо вибір досить великий. Ви можете в цьому переконатися прочитавши статтю "Куди поїхати відпочивати в жовтні".

Іспанська ідея пропаганди туризму розлетілася по всьому світу, немов вірусна хвороба. І багато стали помічати напади туристичної нудьги.

Щоб Всесвітній День Туризму ні простим банальним святом вирішено було в цей день влаштувати специфічний «день відкритих дверей» в багатьох країнах, які підтримали цю ідею. Адже основна мета Всесвітнього Дня Туризму - це насамперед налагодження та зміцнення міжнаціональних відносин, а так само розвиток культурних зв'язків, який би сплелися в міцну нитку світової дружби.

Крім того, у світовому туризмі не мало плюсів, виграють обидві сторони. Турист отримує довгоочікуваний відпочинок, а приймаюча його сторона зміцнює своє фінансове становище і поповнює свою скарбницю.

Ми за те, що б туризм став доступним для всіх!

І Поштовхом для цього став проголошений Генеральною асамблеєю Всесвітньої туристської організації день - 27 вересня, затверджений в 1979 році.

Своєрідним ритуалом цього дня послужило придумування слогану-гасла, який був би унікальним в кожному році.

Так наприклад, в 2003 році представницької стороною цього свята стала Росія, яка продовжила починання іспанців. І 27 вересня в Всесвітній День Туризму в 2003 році був проголошений пропагандистське гасло:

«Туризм - потужний чинник боротьби з бідністю, створення робочих місць і забезпечення соціальної гармонії».

Всесвітній день туризму в 2012 рік зустрічають з наступним гаслом:

«Туризм і стійка енергетика!»

Це неспроста, оскільки туризм - це унікальна область соціального взаємодії, що дозволяє зібрати дивовижний багаж взаємовигідного збагачення і процвітання всіх учасників цього заходу! Майстерно і непомітно для опонента, проникаючи практично в усі області соціуму, ми ростемо морально, фінансово, культурно, духовно, отримуємо різноманітні знання, які потім переносимо в свою культуру і самобутність.

Що б якомога глибше і ширше розкрити сенс всесвітнього Дня Туризму, ми пропонуємо Вам ознайомитися з рештою святковими девізами, які стартували в інші роки

Похожие страницы