Релігійний центр Туреччини

Міністр культури і туризму Туреччини Ертугрул Гюнай повідомив, що історичне місто Тарсус (Передплесно), розташований в області Мерсина на півдні Туреччини, відмінно підходить для того, щоб стати місцем паломництва християн і одним з центрів релігійного туризму в Туреччині.
За словами міністра, у міста є не тільки хороша репутація як у місця пляжного відпочинку, проведення спортивних змагань та конгресів, а й багатий релігійний потенціал. Наприклад, багато туристів з Німеччини приїжджають в Тарсус 4 червня, щоб помолитися в церкві Св. Павла.
«У нашій країні люди можуть молитися там, де вони хочуть. Люди різних віросповідань можуть чинити молитви на своїй мові. Тарсус, завдяки своїй історії, є досить значним, щоб стати центром паломництва християн. І ми будемо раді всіх їх тут бачити », - додав пан Гюнай.
Як повідомив міністр культури і туризму, незважаючи на нестабільне фінансове становище в світі, турецька туризм продовжує процвітати.
«Наша мета - збільшити число туристів з 30 до 50 мільйонів, просуваючи туризм в різних областях. Ми не можемо залучити 50 мільйонів туристів в одну тільки Анталію або Стамбул. Нам потрібні нові території. Своя частка відвідувачів повинна бути у Мерсина, у Тарсус, Мугла, і у всього узбережжя Егейського моря.
Туреччина займає важливе місце в світовому туризмі, і ми не можемо допустити, щоб цей потенціал пропадав даремно. Країна зараз займає місце в п'ятірці європейських країн, що мають найбільший туристичний потенціал, - зазначив пан Гюнай. - За межами Європи є дві країни, які залучають більше туристів, ніж Туреччина. Це США і Китай. Але через їх розміру це фактично не країни, а цілі континенти. До 2023 року ми сподіваємося потрапити в першу п'ятірку країн світу, найбільш популярних у туристів ».
Нагадаємо, що в 2011 році турецькі курорти б'ють всі рекорди, кількість туристів збільшується з кожним днем. Тури до Туреччини з Петербурга, Москви та інших російських міст розходяться як гарячі пиріжки.

Похожие страницы