Найдавніше місто Туреччини

Найдавніше місто Туреччини

Завдяки відмінним погодним умовам в Індії в грудні можливі всі види водних розваг. (Докладніше в статті: Індія в грудні) Якщо переглянути іншу лінійку розважальної програми, то з грудневих свят в Індії можна відзначити наступні: 4 грудня - офіційне державне свято «День військово морського флоту Індії »(Navy Day in India). У перебігу цілого тижня проводяться показові виступи індійських військ з демонстрацією військової техніки. Все це спрямовано на те, щоб показати громадянам та туристам всю міць і високий рівень військових технологій Індії. На ряду з показовими маршами і парадами, проводиться і Аваї-шоу із захоплюючими дух спритними «трюками» пілотів. Для меломанів практично весь тиждень будуть виступати популярні місцеві та зарубіжні музичні групи, а для любителів футболу - футбольний матч на честь дня військово-морського флоту. Завершальним етапом в цьому помпезному шоу є грандіозний пишний бал, пестреющими барвистим романтичним плямою на цьому святі.

На 12 грудня 2012 випадає індійське свято - Утпанна Екадаші. Це унікальний сакральний свято, що настає за троє місячної доби до молодика і повного місяця. Саме зараз настає ідеальний час для спілкування з Богом. Акадаші в перекладу з санскриту означає «ака» - один, «даша» - число десять. Буквально кожна хвилина цього дня строго розписана. Кожен повинен знати про те, що саме потрібно зробити в той чи інший час дня. Під час Акадаші слід постити, щоб очистити «посудина для душі» від бренной скверни. Причому для кожної людини цей пост буде суто індивідуальний, так як умови поствованія залежать від рівня духовного розвитку особистості.

Важливим залишається і обмивання в річці, яке починається опівдні і супроводжується молитвами до Матері Землі. Вважається, що ритуальне обмивання здатне змити всі гріхи, вчинені за прожиті життя. Після обмивання дозволяється увійти в священну обитель Всевишнього Господа - Панове Говінда (його ім'я трактується наступним чином: «Це той, Хто насичує насолодою почуття, Землю і корів», корова - священна тварина в Індії), щоб віддати підношення, як правило, це самого високої якості їжа, найкращі квіти і трави.

У цей день діє дуже багато заборон, порушивши які, необхідно провести спеціальний ритуал очищення.

Під час Акадаші не можна:

- Розмовляти з тими, хто не виконує своїх релігійних обов'язків;

- Зі злодіями;

- Відступниками;

- Лицемірами

- Пліткарями;

- З тими, хто посмів образити святих і їхні святині;

- Зі зрадниками;

- Невірними чоловіками і дружинами;

- З розбійниками;

- Вбивцями;

- З будь-якими аморальними людьми

- Не можна навіть дивитися на вищеперелічених опустилися людей.

- Необхідно повністю утримуватися від плотського наслажденія- і постаратися утриматися від сну.

Глибоко віруючі люди воліють спати всю ніч, щоб зберегти чистоту свідомості і розуму. Вранці вони подають милостиню брахманам-священикам, виявляючи їм справжнє шанування.

Акадаші - це унікальний вищий свято духовної чистоти кожної людини, що нагадує кожному про його людяності, істинної сутності і сенс життя на планеті Земля. Адже мало просто постити, дотримуватися релігійні ритуали і молиться. Головне бути високоморальною людиною, якого помічають не за його словами, а по його вчинкам.
У грудні теж не мало цікавих релігійних свят. Серед них: День явища Бхагавад Гіти (23 грудня 2013 року), Католицьке Різдво (25 грудня 2012 року)

Похожие страницы