Політ бюджетним бізнес-класом


Авіакомпанія Flydubai, бюджетний перевізник Арабських Еміратів, який базується в Дубаї, почала попередній продаж квитків в салони бізнес-класу. Лайнери, що пропонують дану послугу, почнуть обслуговування пасажирів в жовтні поточного року. Коментуючи подію, Гейт Аль Гейт, головний виконавчий директор авіакомпанії Flydubai, повідомив: "Як еволюції розвитку пасажирського сервісу ми пропонуємо всім нашим клієнтам оцінити наші салони бізнес-класу. Ми дуже схвильовані, оскільки дана послуга на ряді напрямків, в тому числі Бішкек, Донецьк і Джуба, ще ніким не пропонувалася ".
Перший лайнер з салоном бізнес-класу Flydubai отримав на початку серпня, в даний час ведеться його тестування і навчання персоналу. Перший рейс з пасажирами бізнес-класу на борту вирушить 8 жовтня в Київ. Крім того, лайнери з двома класами обслуговування літатимуть в Мале, Стамбул, Мінеральні Води і Будапешт.
"Таким чином, у пасажирів, які подорожують по різних маршрутах, з'явилася ще одна причина вибрати нашу авіакомпанію. Це означає також, що наш повітряний флот буде рости, і нові напрямки з пропозицією салонів підвищеної комфортності будуть введені в дію до кінця поточного року, що відкриє нову главу в історії нашої компанії ", - сказав Гейт Аль Гейт.

Серед переваг салону бізнес-класу - широкий простір між рядами сидінь і підвищена норма провозу багажу. У кожне крісло вбудовані сенсорні екрани з діагоналлю 12,1 дюйма з розважальною системою з великим вибором опцій. Пропонується обід по меню і прохолодні напої. Крім того, пасажири можуть скористатися правом пріоритету при реєстрації на рейс. Ознайомитися з повним переліком послуг можна на сайті flydubai.com.

Похожие страницы