Поїздка бізнес-леді


Тревел-менеджерам слід не забувати, що переваги чоловіків і жінок у відрядженнях сильно відрізняються. До такого висновку прийшли аналітики компанії Skift в недавньому дослідженні The Rise of Female Business Travelers. Про те, як організувати MICE-захід, якщо 95% його учасників - жінки, розповіли експерти індустрії ділових подорожей.
«Відмінності між бізнес-туристами прекрасної статі і чоловіками зводяться до п'яти пунктів: безпеки, оздоровчим процедурам, харчуванню, зручностей і комфорту», - зазначає менеджер із закупівель в BCD M & I Сабріна Колквіт.
В готелі
Серед основних моментів, на які жінки звертають увагу в готелі, це поверх, на якому планується проживання (варто уникати перших поверхів при бронюванні), близькість номера до ліфта (хоча деякі також вибирають тихий кінець коридору), а також наявність парковки при готелі.
Меню
«Найчастіше жінки віддають перевагу більш здорову їжу, вони зацікавлені в більшій кількості і різноманітності мінеральної води, чаю, вина і в меншому виборі пива, - зауважує пані Колквіт. - Крім того, представницям прекрасної статі подобається пробувати нові страви, в той час як чоловіки в більшості випадків раді задовольнятися традиційними стравами з м'ясом ».
Програма заходу
Коли переважна кількість делегатів заходу - жінки, експерт радить планувати програму заходу з великими інтервалами між дискусіями та зустрічами.
«Щоб освіжитися, привести себе в порядок і зателефонувати дітям їм необхідно трохи більше часу, ніж чоловікам», - додає пані Колквіт.
деталі поїздки
«Пам'ятайте, що жінки не люблять сюрпризів, тому повідомляйте їх про інсентив-турах завчасно, щоб вони змогли спланувати поїздку аж до дрібниць», - радить експерт.
Зовнішній вигляд
Для більшості жінок поїздка починається в ту хвилину, коли вони виходять з дому, тому ефектна зачіска в літаку для них не менш важлива, ніж на діловій зустрічі.
«Подбайте про те, щоб у них було достатньо часу на збори: забронюйте виліт не дуже рано, а прибуття, навпаки, не надто пізно. Бізнес-леді будуть вам за це щиро вдячні », - зазначає Анна Горман, старший менеджер з організації подорожей BCD M & I.

Похожие страницы