У похід на велосипеді

Швидкий нестомлюючий авіапереліт, який дозволяє відправитися на відпочинок з непосидючими діточками.

Детальніше читайте у статті: Час польоту до Єгипту

4. Тут можливий повноцінний і досить хороший відпочинок з дітьми

На цю тему на нашому сайті повно цікавого і корисного матеріалу: Коли краще їхати в Єгипет з дитиною, Літній відпочинок з дітьми, Куди краще їхати до Єгипту

Для повноцінного сімейного відпочинок в Єгипті створені всі умови, завдяки яким і Ви і вся малеча будуть задоволені від проведених канікул у спекотній країні.

5. Тут можна відпочивати хоч цілий рік. Єгипетська погода дозволяє купатися в морі протягом усього року!

6. Доступність сьомого дива світу - Пірамід.


Відносна доступність, так як в деякі ділянки пірамід для пересічного туриста немає доступу, але і цього буде достатньо на перший час. Хоча, в залежності від сезону, погодних умов і від політичної обстановки в країні деякі екскурсії в глиб країни будуть недоступними для відвідування.

Чи варто їхати в Егіпет

7. Відносно недорогі сувеніри та інші товари

8. У Єгипті можна чудово відпочити у великій і дружній компанії і тусити хоч ночами на проліт Для повноцінного молодіжного та заводного відпочинку створені всі умови на курорті Шарм-Ель-Шейх.


9. Шикарна нільська природа, якої, дійсно, приємно милуватися. Будучи в Єгипті обов'язково потопчіться поблизу річки Ніл хоч по екскурсійному маршруту, хоч самостійно, що менш бажано.

Але, як кажуть, немає лиха без добра. Так і тут на кожен плюс цілком можна знайти і свій мінус.
Мінуси відпочинку в Єгипті

Мінусів вистачить з лишком ... навіть не знаємо з чого краще почати ...

1. «Тепла» зустріч в аеропорту.

З незвички у деяких туристів, особливо якщо приїхали в Єгипет вперше, то складається зовсім тотальне і непохитне негативне ставлення. Це, у ряді випадків, може геть зіпсувати все враження від відпочинку. Але не варто так сильно переживати з цього приводу. Це адже дрібниці ... Життя на позитиві - найкращий варіант. Ну, хоча б постаратися знайти хоч якісь плюси в цьому, заради повноцінного відпочинку ми думаємо, що можливо. Ви адже все-таки долетіли до Єгипту! Вже добре! І нехай при цьому пом'яли і боки і свою гідність, але Ви все цілі та неушкоджені! А про зворотне перельоті краще поки не думати ...

Чи варто їхати в Єгипет2. Після радісною єгипетської зустрічі кожного туриста очікує поїздка до готелю, а після і поїздка, що дозволяє ознайомитися з місцевими пам'ятками, чи то пак відправка на екскурсії. Відразу скажемо, що до них (тобто поїздкам) готується варто заздалегідь. Міцніше чіпляємося за поручні і зі словами: «Боже благослови і помилуй!» - Прямо рінемся в бій на зустріч пригодам.

Перші поїздки з місцевими водилами запам'ятаються Вам надовго, так як такого Ви ще не бачили. Благо не всім дістається по повній. Деяким не доведеться відчути нюанси аварійно небезпечної поїздки за весь час відпочинку в Єгипті. А в іншому, що складаються ситуації на дорогах змахують на відеоролики з дешевого бойовика. Останнє може трапитися в тому випадку, якщо чорт смикне погодитися сісти в таксі ...

3. За межами готелю мало того, що дивитися особливо нема на що, так там ще й небезпечно з кількох причин.

Чи варто їхати в ЕгіпетПервая, місцеві бедуїни, немов чудовиська, зголоднілі по плоті, нападають з сексуальними домаганнями до представниць жіночої статі. Складається враження, що для них не принципово важливо який перед ними предмет або об'єкт, або людина. Аби хоч крапельку нагадував жінку. Тоді це взагалі суцільний айс!

Друга причина - підвищений рівень злочинності і суцільний дрібний або великий лохотрон. Обдурити намагаються скрізь не тільки за межами готелю. Складається таке враження, що вони ставки роблять на це.

4. Переважно одноманітна навколишня природа. Мало за що оці можна зачепитися. Чого не скажеш про території прилеглої до річки Ніл.

5. Єгипетські готелі грішать одноманітністю харчування. Перші 4-5 днів терпимо, а потім тошно на все це дивитися. Благо не у всіх готелях таке вважається за правило.

6. Єгипетські 4-5 зірок, якщо порівнювати з європейською якістю і сервісом - це слабенькі 3 зірочки. Так що говорити про єгипетських тризіркових і нижче готелях навіть не хочеться.

7. Лінивий і пофігістічно персонал готелів. Як відомо, їжачок - птах горда. Так і у випадку з персоналом, поки не пнешь - ніяких результатів не отримаєш. Причому швидко виконання тих чи інших «побажань» клієнтів залежить від сили цілеспрямованого «стусана». Так що готуйтеся, сили Вам знадобляться, втім, так само як і стійка сильна нервова система.

8. У Єгипті вкрай туго з алкоголем, тому якщо Ви не знаєте де і, найголовніше, що купати, то краще не ризикуйте. Вам на допомогу стаття Алкоголь в Єгипті.

Чи варто їхати в Егіпет9. Розлад шлунка - найперша і вірна подруга всіх туристів, особливо новачків. Чи не їжте ті страви, походження і склад яких Вам абсолютно невідомий. Хочете ексклюзиву і нових відчуттів, тоді зустріч з унітазом Вам буде забезпечена. Не забудьте прихопити з собою ліків від розладу шлунка. Зайвими не буде. А краще перевірте чи правильно ви зібрали аптечку і які ліки взяли в Єгипет.

10. У Єгипті немає питної водопровідної води! Тому, пити воду з під крана категорично заборонено! З крана там біжить технічна вода повторної переробки. Що входить до складу єгипетської водопровідної води, у уникнення блювотних позивів, ми не говоритиме. Однак скажемо, що краще завжди пити і мити фрукти бутильованої чистою водою.

На основі всього перерахованого вище, тільки від Вас залежатиме вибір: «Чи варто їхати до Єгипту чи ні».

Але яким би не був Ваш вибір пам'ятайте, що для повноти картини і відчуттів в житті, всього по чуть-чуть спробувати можна. За винятком ряду зовсім вже жахливих і псують здоров'я речей. Сподіваємося, що Єгипет таким для Вас не стане, адже, повно російських туристів, які щорічно проводять свій відпочинок на єгипетській території і привозять від туди бездонне море феєричних і тільки позитивних вражень!

Відпочивайте з розумом і з безмежним задоволенням!

Якщо Вам припала до смаку дана стаття, то сміливіше ставте лайки, діліться нашої інфою з друзями, рідними і близькими! Та й взагалі, підписуйтесь на оновлення сайту і вступайте в групу в контакті! Ми раді всім і кожному!

Похожие страницы