Комфорт польотів бізнес-класом


Латвійська національна авіакомпанія airBaltic вводить поліпшену концепцію бізнес-класу і знижує ціни на авіаквитки бізнес-класу для пасажирів, які роблять замовлення заздалегідь. Починаючи з 26 квітня пасажири, які скористалися послугами бізнес-класу на літаках Bombardier Q400 NextGen і Fokker 50 компанії airBaltic, отримають додаткове місце для збільшення комфорту і простору під час польоту.
«Недавні удосконалення в концепції сервісу в нашому бізнес-класі складалися в появі елегантного смаку кави Nespresso на борту і введенні заснованого на продуктах від місцевих сільгоспвиробників, нового сезонного меню, складеного найвідомішим шеф-кухарем в країнах Балтії Мартіньш Рітіньшем. Тепер заради зручності пасажирів ми надаємо їм додаткове місце в бізнес-класі наших турбогвинтових літаків. Ми продовжимо працювати над поліпшенням бізнес-класу, щоб запропонувати його послуги за більш привабливими цінами для пасажирів, які замовляють квиток заздалегідь », - говорить Теро ТАСК, комерційний директор airBaltic.
Поліпшення концепції бізнес-класу також має на увазі підвищення доступності авіаквитків за привабливими цінами для пасажирів, які роблять замовлення заздалегідь. Таким чином, все більше пасажирів можуть скористатися сервісом «все включено», який передбачає пріоритетну реєстрацію на рейс, збільшений гранична вага багажу, прискорене проходження формальностей, розміщення в бізнес-салоні аеропорту, додатковий простір в літаку, розваги під час польоту, відмінний обід і різноманітність напоїв.
airBaltic виконує прямі перельоти з Північного транзитного вузла в Ризі в більш ніж 80 пунктів призначення. Незалежно від місця вильоту airBaltic пропонує зручні стикування Північного транзитного вузла в Ризі в пункти призначення мережі маршрутів авіакомпаній в Європі, Скандинавії, Росії, СНД і Близького Сходу.

Похожие страницы