Що таїть у собі відпочинок

Ближче до вечора в картину свята додаються більш вальяжні фарби настрою, і веселощі розбавляється музикою, танцями і нічним феєрверком.


Байдужих після стільки бурхливого свята явно не залишиться!

Ви все ще сумніваєтеся чи варто їхати на Кіпр в червні Тоді ось вам і ще один незаперечний факт - тури на Кіпр в червні будуть коштує значно дешевше липневого або серпневого відпочинку. Зрозуміло, чим ближче до кінця місяця, тим вартість туру буде вище, але кіпрський Катаклізмос варта того, щоб подарувати своїм рідним незабутнє яскраве враження, яке буде зігрівати їх все життя!

Про фруктах на Кіпрі читайте в статті: Фрукти Кіпру

Відпочинок на Кіпрі дозволить Вам так само з маленькою дитиною по-справжньому розслабитися і відпочити, зайвий раз не турбуючись через дрібниці. Завдяки розвиненій системі індустрії розваг та організації дозвілля, як дорослих так і дітей, відпочинок на цьому острові стає найбільш комфортним. Тут створені всі умови для повноцінного і благотворного відпочинку.

Якщо розглядати більш докладно питання: «Де на Кіпрі краще відпочивати з дітьми?», То найбільш комфортним виявиться відпочинок в Протарасе (Protaras). Це невеличке селище відрізняється найбільш живописними і затишними пляжами з дрібним вулканічним піском. Тут багато пансіонатів, готелів, приватних вілл, які можна орендувати на весь період відпочинку, інших апартаментів, а так само ресторанів, барів і клубів. Всі вони розташовуються уздовж прибережної зони Протараса. З вікон готелю відкривається прекрасний вид на море. Найпопулярнішим з пляжів Протараса відзначають пляж затоки фігового дерева (Fig Tree Bay), що має все необхідне обладнання для безпечного і тривалого відпочинку.

Від Протараса в 10 км в сторону північного заходу розташовується курортна зона Айя-напи. Тут трохи більш «живий» відпочинок, який підійде для відпочинку з уже великими дітьми, які воліють веселі вилазки на запальні пінні дискотеки і вечірки. Айя-Напа може надати веселощі ночами на проліт. Тому, тут дуже багато молоді і люблячих нестримні веселощі туристів.

Похожие страницы