Затримка багажу в аеропорту

Затримка багажу в аеропорту

Фінляндія одна з тих курортних країн, яка здатна подарувати відпочиваючим неймовірні запаморочливі незабутні канікули, коли стрімголов мчиш на великій швидкості вниз з крутої гори. Деякі гірськолижні курорти надають зручну послугу для батьків, дозволяючи навчити дітей жваво кататися на лижах чи сноуборді. Досвідчені інструктори будуть супроводжувати групу дітей і коригувати їх навички в той час, поки самі батьки перевіряють свої нерви на міцність, намагаючись підкорити одну з чорних трас курорту.

Відпочиваючі на гірськолижних курортах Фінляндії відзначають високий рівень обслуговування і якість трас. Це цілком природно, оскільки основний дохід країна отримує за рахунок гірськолижного туристичного бізнесу. Тому, і сервіс і якість тут дійсно на висоті. Все обладнання, оснащення та інші атрибути, які можна взяти в оренду або купити прямо на місці, як правило, завжди в гарному стані і хорошої якості.

Зрозуміло, що б заощадити краще взяти з собою на відпочинок в листопаді свій інвентар.

Швеція


Так само може претендувати на звання кращої гірськолижної курортної країною, що дозволяє повноцінно насолодитися всіма можливостями швидкісного спуску на лижах чи сноуборді. Більшість курортів відрізняються високою якістю трас. Курорти підходять як для професіоналів, так і для початківців, так як тут передбачені траси, що відрізняються один від одного за ступенем складності їх проходження. Однак гірськолижні курорти Швеції значно поступаються Фінляндії в плані якості і сервісу обслуговування. Тут менш розвинена інфраструктура, тому, шведські гірськолижні курорти підійдуть для тих, у кого в пріоритеті залишається якість трас, а не якість як такого сервісу обслуговування та проживання. Саме тут можна повною мірою відчути весь спектр відчуттів і захоплюючих дух емоцій від швидкісного спуску.

Франція


Гірськолижні курорти Франції підносять туристам якийсь «бутерброд» з начинкою у вигляді недорогого якості обслуговування і середніх за якістю гірськолижних трас. Краще їхати до Франції безпосередньо для катання з гірських схилів десь наприкінці листопада. До цього часу, звичайно, підскочать ціни, але і самі курорти будуть остаточно готові до зустрічі любителів активного відпочинку. Гірськолижні курорти Франції мають досить розвинену інфраструктуру з гарною якістю обслуговування і проживання. Тут можна добре відпочити сім'ям з дітьми. Плюс для туристів зключается ще й у тому, що завдяки нестабільної фінансової ситуації, у Франції було прийнято рішення знизити вартість послуг в багатьох курортах.

Італія

На гірськолижних курортах Італії також можна непогано провести час і добре відпочити з дітьми, суміщаючи активний відпочинок з екскурсійним.

Далі за списком йдуть Болгарія, Словаччина і Словенія

Вони були об'їдені в силу того, що гірськолижні курорти цих країн відносять до ряду бюджетних. Якщо Ви хочете поєднати європейську якість обслуговування і сервіс в один, легкодоступний в плані ціни за все це добро, презент, то відпочинок у цих країнах вписується сюди ідеально. Можна легко зробити подарунок не тільки собі, але і всій родині.

У будь-якому випадку, яким би не був Ваш вибір, при відповіді на питання: "Куди поїхати відпочивати в листопаді", керуватися в першу чергу варто лише власними уподобаннями. Якщо для Вас не має особливого значення сервіс обслуговування і не особливо мучить питання грошових коштів, але при цьому на першому місце коштує якість самих гірськолижних трас, то кращим вибором залишається шведський колорит і ексклюзивність високопрофесійних трас. А для тих, хто хоче не тільки добре відпочити, провівши відпустку з сім'єю катаючись на лижах, але й непогано заощадити, то відпустку можна провести, вибравши тур до Болгарії.

Зрозуміло, цей список можна продовжити, однак ми вирішили виділити лише ті країни, які найбільше підходять для повноцінного зимового відпочинку в листопаді місяці.

Читайте також:

Куди поїхати відпочивати в жовтні

Дешевий відпочинок взимку

Куди поїхати відпочивати в листопаді на море

Куди поїхати відпочивати в листопаді (екскурсійний відпочинок)

Похожие страницы