Шокуючі знахідки в аеропортах

Де можна знайти 50,000 фунтів готівкою, мішок діамантів, годинник Rolex і ключ до Porsche? Всі ці елементи очолюють список найбільш незвичайних речей із залишеного (забутого) майна в аеропорту Лондон-Сіті.
Популярний європейський шлюз опублікував першу десятку самих незвичайних і найбільш поширених предметів, залишених в аеропорту, щоб спонукати людей проявляти особливу обережність відносно своїх речей, коли вони відправляються в подорож. Дорослі іграшки, вставні зуби, скляне око і штучні черепа - всі ці речі представлені на незвичайному графіку, в той час як найбільш поширені забуті речі включають в себе планшети Ipad, мобільні телефони і ноутбуки. Даррен Гровер, головний операційний директор аеропорту Лондон-Сіті, сказав: "Наш аеропорт розташований дуже близько до центру Лондона, і тому він досить популярний серед ділових мандрівників і знаменитостей, тому ми бачимо більше, ніж наші конкуренти, цінних речей, залишених в залах аеропорту . Таким чином, ми опублікували першу десятку, щоб допомогти мандрівникам уникнути такої помилки, як забудькуватість. Я уявляю собі людину, яка залишила 50,000 фунтів - ймовірно, він відчував себе особливо розбитим в той момент ".

Топ-10 найбільш незвичайних забутих речей:
- 50 000 фунтів готівкою
- Сумка алмазів
- Підписана порожня чекова книжка
- Іграшки для дорослих
- Штучні черепа
- Скляне око
- Штучні зуби
- Перуки
- Дизайнерський годинник вартістю 10 000 фунтів
- Журнали для дорослих

Топ-10 найбільш поширених забутих речей:
- Ремені
- Предмети одягу
- Мобільні телефони
- Ipad
- Парасольки
- Камери
- Запальнички
- Ключі від автівки
- Ноутбуки
- Взуття

Розташування аеропорту близько до центральної частини Лондона і можливість швидкої реєстрації на рейси зробили його популярним серед мандрівників, які цінують швидкість і комфорт. Клієнтами компанії є члени королівської сім'ї, прем'єр-міністри, високі спортсмени і відомі музиканти.

Похожие страницы