Чому відпочинок в Чорногорії?

Чому відпочинок в Чорногорії?

Друга за списком, Індія намагається не відставати від Таїланду і в грудні їй є що запропонувати російському туристу.


Тут панує справжнісінький Оксамитовий сезон, який починається з 20 чисел листопада і триває аж до лютого місяця. У цей час погодка хоч куди, і на горизонті не маячать похмурі хмаринки, як це може бути в жовтні. Сезон мусонних дощів минув і настає помірно тепла зимушка-зима з її +27 градусами за Цельсієм в денний час доби і + 20'C темними ночами.

Найбільш комфортний і теплий клімат панує в північній частині індійського регіону, куди в буквальному сенсі прагнуть всі, хто неабияк підмерз. Тут повно різноманітних розваг і можна не тільки побалякаться у воді, але і впровадитися в культуру Індії, щоб самим трішки вирости в духовному плані. Таким же «няшная» буде відпочинок і на індійському острові Гао, де можна відчути себе Остров'янин в розкішних умовах, доступних тільки сучасній людині.


Деякі їдуть сюди не за банальним відпочинком, а за відповідями на свої каверзні питання. І правильно вони це роблять, так як саме в грудні наплив «змучених філософів» зростає до граничного максимуму, що кілька засмучує тих, хто звик до більш тихому і спокійному времяпровождению. Такого тихого задоволення в Індії в грудні відзначається крайній дефіцит. Це не дивлячись на вартість турів.

Тур в Індії в грудні за середніми підрахунками обійдеться в межах 40.000 рублів на одну людину. Ціна, звичайно, кусюча, але ж так хочеться теплого моря, яскравого сонця і що б так було завжди або хоча б днів 10, поки в Росії відзначають Новий Рік з його морозами під -30.

Ну, а якщо вже відпочинок в Індії в грудні Вам припав до душі, то краще відпочивати в північному регіоні Індії (острів Гао). У південному регіоні буде менш тепло, але різниця в температурах невелика всього-то ± ¾ градуси.

таким чином, отримуємо наступне:

плюси

комфортні кліматичні умови
тепла придатна для довготривалого купання вода
сприятливий ірізноманітний пляжний відпочинок
колоритний екскурсійний відпочинок
просторі піщані пляжі

мінуси

великий наплив туристів
дорога вартість туру
убогий навколишній пейзаж (природа в Індії в грудні відрізняється сірістю фарб і нагадує нашу осінню природу з її пожухлої пожовклим листям)

КРАЇНА t'воздуха днем t'воздуха вночі t 'води вартість туру / 1 персона
Індія + 28'С / + 32'C + 20'C / + 24'C + 27'C / + 28'C від 750 євро (від 30.000 руб.)

3. Домініканська Республіка

Куди поїхати відпочивати в грудні на море

Саме в Домініканській Республіці в грудні туристам відкривається дивовижне видовище, яке здатне залишити неймовірне і незабутнє враження від цієї країни - це рідкісні морські тварини гіганти - кити! У грудні їх міграційний маршрут пролягає поблизу прибережної зони Домінікани. Ці морські тварини не дивлячись на свій розмір досить граціозні з легкістю борознять простори океану, долаючи тисячі кілометрів аби дістатися до місця своєї зимівлі в Карибському морі.

Але не тільки цим відрізняється Домініканська Республіка. Любителі глибоководних занурень спрямовуються сюди, що б досліджувати підводні печери або зануритися в світ морських мешканців і познайомитися з ними в безпосередній близькості від їхнього природного місця існування - коралових рифів. Прозора, найчистіша і тепла морська вода приваблює багатьох любителів не тільки дайвінгу, але і тих, хто любить просто насолоджуватися купання.

На дні морському розташувався підводний музей від міста Байяїбе, відвідавши який можна на власні очі ознайомиться з затонулими останками іспанських галеонів, бороздивших океан в XVIII столітті.

У густих заростях тропічних лісів ховаються екзотичні строкаті птахи і тварини, навіть простий перегляд яких залишає масу вражень.

Правда за все вищевказане потрібно буде заплатити. Вартість туру варіюється від 1200 євро на людину, строком на 1 тиждень.

таким чином. виходить наступне:

плюси

комфортний клімат
приголомшлива природа
існує можливість суміщення пляжного відпочинку з екскурсійним
відмінні умови для дайвінгу та віндсерфінгу

мінуси

знову-таки багато туристів
відпочинок можуть зіпсувати дощі

Похожие страницы