Переможець конкурсу житиме в аеропорту


Міжнародний аеропорт Ванкувера оголосив конкурс, переможець якого отримає можливість оселитися в комплексі обслуговування повітряного транспорту на 80 днів, повідомляє MSNBC. Акція приурочена до 80-річного ювілею аеропорту (урочистості з цієї нагоди намічені на липень).
Переможець конкурсу повинен буде вести відеоблог про своє життя в аеропорту, а також розповідати про те, що відбувається протягом дня, на сторінці в Facebook і в мікроблозі в Twitter. Все необхідне обладнання для цього переміг канадця видасть адміністрація аеропорту.

Крім того, мешканець аеропорту отримає гроші на їжу і на покупку предметів першої необхідності, також йому видадуть пропуск в службові приміщення, де він зможе побачити, як готують їжу для пасажирів літаків, поспостерігати за життям живуть в аеропорту угревідние зубаток і потрапити в приміщення, прилеглі до магазинів безмитної торгівлі. Ночувати переможець конкурсу зможе в готелі на території комплексу обслуговування повітряних перевезень.
Щоб стати учасником конкурсу, перш за все необхідно бути громадянином Канади та жителем Британської Колумбії, а також являти собою "відмінного за всіма статтями людини".
За словами представниці Міжнародного аеропорту Ванкувера, спочатку переможця конкурсу збиралися поселити в центрі обслуговування польотів на цілий рік, однак у підсумку від цієї ідеї відмовилися, оскільки такий термін здався організаторам акції занадто тривалим.
Аеропорт Ванкувера знаходиться на острові Морський в Річмонді, в 12 кілометрах від центру міста. Комплекс є одним з найбільших і завантажених аеропортів Канади. В аеропорту Ванкувера працюють близько 23 тисяч чоловік. Щорічно він обслуговує 16,8 мільйона пасажирів.
Рекорд тривалості перебування в аеропорту належить іранському біженцю Мехрану Карими Нассері, який прожив в Міжнародному аеропорту імені Шарля де Голля 18 років (з серпня 1988 року по липень 2006 року). Історія його перебування в аеропорту лягла в основу голлівудської мелодрами "Термінал" з Томом Хенксом у головній ролі.

Похожие страницы