Ростовський кафедральний собор

Ростов-на-Дону славиться своїми пам'ятками, цікавими місцями. Подивитися тут є на що. Найбільш значимі місця цього міста описані в даній статті.
Обов'язкові місця для відвідування


Ростовський кафедральний собор неймовірно гарний. На нього приїжджають подивитися люди зі всієї країни. Собор має масивні золоті куполи, які переливаються на сонці. Виглядає це чудово. Собор був побудований ще в 1885 році. З тих пір в ньому побувало багато людей. Всередині собору своя, непередавана атмосфера.

Театральна площа міста наповнена пам'ятниками, галереями та музеями. Однак тут є і особлива пам'ятка. Це меморіальний комплекс, який звели на честь визволення міста під час Великої Вітчизняної війни. Дане місце варто відвідати будь-якому туристові, що приїхав в Ростов-на-Дону.

Серед визначних пам'яток варто виділити стадіони міста та спортивні майданчики. Користуються популярністю різні заняття йогою ростові на дону. Взагалі дане місто, добре розвивається в плані спорту.

Парки міста також можна віднести до пам'яток. Вони дуже доглянуті, чисті, акуратні. Гуляти в парках міста - одне задоволення. У парках можна не тільки погуляти з друзями, але і насолодитися природою. Тут багато рослин, акуратно підстрижених газонів. Проводити тут час дуже приємно.

Цікавих місць у цьому місті багато. Вони зустрічаються буквально на кожному кроці. Тут багато пам'ятників, театрів, галерей. Сім'єю можна відвідати зоопарк, дітям особливо подобається ця пам'ятка. У зоопарку Ростова-на-Дону багато звірів, у тому числі і екзотичних.

Похожие страницы