Фейс-контроль для туристів в Болгарії

Керівництво курорту "Сонячний берег" обіцяє ввести контроль доступу на алеї, і хотіли курорту.
У поширеному повідомленні говориться, що "в цьому році керівництво не допустить проникнення незаконних таксі, повій, сумнівних осіб і багажу неясного походження". Однак не уточнюється, яким чином буде здійснюватися контроль і обмеження доступу.
"Обмеження вільного пересування відвідувачів без документів або тих, що не пройшли фейс-контроль, необхідний захід і вона дозволить туристам, які вибрали для відпочинку Болгарію, бути в безпеці", йдеться ще в повідомленні.

Також в повідомленні уточнюється, що "введення суворого контролю доступу необхідно через збільшення кількості туристів з потенційно ризикових країн, таких як Ізраїль". "Через заворушення і конфліктів в деяких арабських країнах, традиційних туристичних центрів, збільшується кількість туристів на болгарських літніх курортах, і це призводить до нових вимог безпеки, на які потрібно адекватно реагувати", доповнюють з керівництва курорту.
Однак так і не ясно, що спільного між повіями, таксистами і тероризмом і як фейс допоможе очистити курорт від терористів. Не ясно і якими критеріями зовнішнього вигляду, поведінки і т.д повинні відповідати відвідувачі, щоб не стати незаслуженими жертвами фейс-контроль.

Похожие страницы