Відео Відпочинок в Німеччині

Отдых в Германии в декабре Плануючи туристичну поїздку до Німеччини на грудень, ви зможете насолодитися насиченим культурним дозвіллям.Отже, які можливості є у туристів?

 

Свята і фестивалі в Німеччині в грудні

 

Два основних свята для німців і всіх туристів - Різдво і Новий рік.При цьому слід враховувати, що Різдво прийнято відзначати у вузькому сімейному колі, Новий рік - шумно, весело.31 грудня прийнято ходити на різні концерти та гуляти вулицями, старовинними площами, а опівночі милуватися салютами.Молодь веселиться в клубах, а люди постарше насолоджуються святом в ресторанах.

 

В грудні в столиці Баварії проводиться наметовий фестиваль мистецтва і культури, відомий під назвою Toolwood.Фестиваль дозволяє ремісникам представити свої кращі роботи, представникам творчих професій дати театральні та циркові постановки.Туристи також можуть спробувати різні національні страви.

 

В Тюбінгені проводиться фестиваль шоколаду ChocolART.

 

Берлін готовий порадувати низкою цікавих заходів: ярмарок декоративного мистецтва Zeughausmesse, фестиваль електронної музики Worldtronics, фестиваль єврейської церковної музики ім.Луїса Левандовські.

 

Різдвяні ярмарки в Німеччині

 
   
 • Різдвяний ярмарок у Дрездені є самою старовинною в Німеччині.Вперше даний захід було проведено в далекому 1433. З того часу різдвяний ярмарок проводиться щорічно.
 •  
 • Кельн - це істинний німецьке місто. Багато іноземців приїжджають в Кельн для того, щоб насолодитися різдвяним ярмарком.Число святкових базарів - шість. При цьому одна ярмарок проводиться на круїзному пароплаві.
 •  
 • Регенсбург являє собою невеликий середньовічне місто. Отдых в Германии в декабре Різдвяний ярмарок приваблює багатьох туристів завдяки можливості купити найкращі подарунки своїм близьким і спробувати ковбаски з солодкою гірчицею, вибрати найсмачніший глінтвейн для себе з 40 видів.
 •  
 • Різдвяний базар Штутгарта є одним з найкрупніших у всій Німеччині.Для місцевих жителів і туристів працює більше 250 кіосків, де представлені різдвяні подарунки, ялинкові прикраси, національні солодощі.
 •  
 • Берлін також славиться ідеальною організацією святкових заходів.У столиці Німеччини перебуває близько 50 різдвяних ринків, кожен з яких відрізняється особливою тематикою, унікальною програмою.Кращі ярмарки проводяться на бульварі Унтер-ден-Лінден, Фрідріхштрассе, на площах Александерплатц і Гендарменмаркт.
 •  
 

Ціна туристичної поїздки до Німеччини

 

У першій половині грудня вартість туристичних путівок продовжує триматися на середньому рівні.Плани Спорт в Німеччині в грудні, будьте готові до цього, що в другій половині місяця варто rastut в геометричній прогресії і edinstvennoj Можливість Виконано економік Ранні тури бронювання.

Возможно, вам понравится
Місяць в Німеччині
Місяць в Німеччині
Відпочинок простих німців у Німеччині
Відпочинок простих німців у Німеччині
2-х денний відпочинок в Німеччині 2013
2-х денний відпочинок в Німеччині 2013

Кунгуряк Олександр Редькін свій день народження збирається зустріти в паризькому кабаре «Мулен Руж».. & Nbsp; & mdash; & NBSP; Іскра Кунгур
zanočevat 'де-небудь в наметі в передмісті столиці Франції.Понад двадцять років колесить, сплавляється по річках і піднімається в гори кунгуряк Олександр Редькін.За плечима туриста зі стажем Алтай, Хакасія, Приполярний і Північний Урал, Німеччина і Франція з їх нехитрим.. Для них Байкал – море.

Похожие страницы