морських водоростей

Морський Відпочинок в Німеччині

Теплохід до найстарішого морського курорту Німеччини, традиції якого налічують більше двохсот років, відходить з містечка Норддайх.Відпустка на Нордернее починається вже на борту корабля: повсякденні турботи і суєта залишаються на березі.На острові туристів в будь-який час року зустрічає природа первозданної краси і білосніжні пляжі.

 

Нордерней - другий за розмірами острів у східній групі островів фризька архіпелагу після Боркуме: його площа складає 26, 29 кв.км. 85 відсотків острівної території мають статус заповідника і входять до складу національного парку «Нижньосаксонського обмілини-вати».Флора і фауна Нордернея унікальні і сформувалися під впливом чергування припливів і відливів на мілинах навколо острова.

 

Острів оточують піщані пляжі загальною протяжністю 14 км.Пляжі притягують як любителів активного відпочинку на воді, так і численних бажаючих поніжитися на сонечку.По острову також прокладені численні пішохідні та велосипедні маршрути загальною протяжністю 80 км.Маршрути знайомлять туристів з ландшафтним розмаїттям Нордернея: вони ведуть уздовж засолених луків, мілин-ват і мальовничих зарослих осокою дюн.Цілющу силу моря на Нордернее можна випробувати і на суші: тут знаходиться найбільший центр таласотерапії на території ФРН.На критій площі більше 8 тис. Кв. м розташовуються різні басейни з морською водою, сауни, а також пропонується широкий спектр оздоровчих спа-процедур і таласотерапії.

 

Окрім оздоровлення та спа-процедур Нордерней славиться своїми веселими святами та фестивалями.Щорічно на початку літа на острові проходить спортивно-музичний фестиваль White Sands Festival.Видатним спортивною подією національного масштабу є острівної чемпіонат з тріатлону ISLANDMAN - Norderney: до фінішу тут доходять тільки найсильніші!

Возможно, вам понравится
ХОРОША ЗЙОМКА РИБОЛОВЛІ В НІМЕЧЧИНІ
ХОРОША ЗЙОМКА РИБОЛОВЛІ В НІМЕЧЧИНІ
РИБУ ЛОВЛЯТЬ НА РИБОЛОВЛІ В НІМЕЧЧИНІ
РИБУ ЛОВЛЯТЬ НА РИБОЛОВЛІ В НІМЕЧЧИНІ

Чому фігуристи їдуть із Петербурга в Москву & Nbsp; & mdash; & NBSP; Місто-812
Очевидно залишився в віці і талановиті vospitanniki іншого відомого тренера Петербурзького - Олексій Мішина - Артур і Єлизавета Gačinskij Tuktamyševa (Хота Тут є думка, я я просто Мішин minuvšej зима надзвичайно sosredotočen щоб повернутися на лід Євгенія Плющенко).

Похожие страницы