Сочі - відмінне місце для відпочинку в 2015 році

Сочі - відмінне місце для відпочинку в 2015 році

Ця арабська країна розташована на двох материках: Північній Африці та Синайському півострові. Займаючи площу більше 1.000 км², Єгипет приваблює туристів з усього світу.

Ця численна країна межує на північному сході з Ізраїлем, Палестинською національною адміністрацією (сектор Газа), на півдні межує з Суданом, а західна межа примикає до Лівії.


Омивається Єгипет двома морями.

Північні береги Єгипту охолоджуються приливними хвилями Середземного моря, а ось східні береги пестить тепле мальовниче Червоне море. Ці моря, немов би міцно триматися за руки, так як їх з'єднує рукотворний Суецький канал, службовець прекрасним місцем відпочинку для туристів.

Дуже багато побувавши хоч раз в Єгипті неодмінно повертаються сюди знову і знову. І це не дивно, і справа тут навіть не в незабутньому Червоному морі з його строкатими мешканцями, а й в історичній спадщині цієї країни, яке розбурхує уми багатьох вчених, досі толком-то і не разгадавших всі секрети Єгипту.

При цьому кожен прибулий до Єгипту неодмінно повинен побачити своїми власними очима унікальні споруди, які були створені мільйони років тому:

- Піраміди;

- Гордовитого мовчазної охоронця спокою - Сфінкса;

- І просто зробити паломництво до святинь Синая, пройтися по біблійних землям Ізраїлю та Йорданії.

Не менш захоплюючою опиниться і екскурсія до великої ріки - Ніл або цілий круїз по цій річці.

Річка це ще одне дивовижне місце в Єгипті. У безпосередній близькості від Нілу перед очима випадкових свідків розігрується зовсім інша картина дикої природи цих місць. Тут багато різноманітних птахів, ссавців і рептилій, які знайшли притулок у берегів гостинній і турботливою річки, кормившей єгиптян з незапам'ятних часів.

Можна сміливо назвати Єгипет країною яскраво вираженого контрасту, яка покрита настільки тонкою загадкової вуаллю, що здається ще трохи і ми розкриємо всі загадки цієї країни і нарешті розшифруємо всі послання від найдавніших єгиптян, які були залишені нам сучасним людям ...

Але не всі їдуть до Єгипту виключно заради екскурсій. Багато громадян РФ воліють проводити відпочинок з користю і приїжджають сюди щоб попрацювати і поповнити ряди аніматорів. Докладніше про це заводному мистецтві читайте у статтях:

Робота аніматором в Єгипті (розповідаємо про те як стати аніматором, про особливості роботи і деякі хитрощі)

Робота в Єгипті для росіян (поговоримо про те, що пропонують роботодавці і на що можна розраховувати)

Зрозуміло, якщо Ви їдете в Єгипет виключно заради повноцінного відпочинку, то для Вас ми підібрали наступні корисні поради туристам:

Ціни на екскурсії в Єгипті

Кращі курорти Єгипту

Що купити в Єгипті

Який одяг брати з собою в Єгипет

Якщо Вам припала до смаку дана стаття, то сміливіше ставте Лайки! Нам буде дуже приємно дізнатися про те, що наші статті виявилися для когось корисними! І краще збожеволіти від божевілля, ніж прожити нудну і тихе життя! Додайте в наше життя хоч краплю божевілля!

Похожие страницы