Туніс - унікальна країна для відпочинку

Туніс - унікальна країна для відпочинку. Тут відмінно поєднується м'який білий пісок, іменований туристами як «мука» за свою м'якість і легкість, блакитна морська вода, сучасні висококласні готелі на різний смак і гаманець, вишукана кухня, бархани пустелі Сахара, величезна кількість храмів і замків.

Держава Туніс розташоване в Північній Африці, на узбережжі Середземного моря. У Тунісу цікава і змістовна історія, безліч пам'ятників культури, а також великий потенціал для відпочинку туристів з усіх країн світу.

Інформація для туристів

Правда, система готелів і туризму в цілому тут все ще недостатньо розвинена в порівнянні з такими країнами, як Єгипет, Туреччина, Об'єднані Арабські Емірати, але це мусульманська держава на африканському півночі, що знаходиться під помітним французьким впливом, завжди прагне до прийому нових і нових відпочиваючих . Поєднуючи в собі східні традиції, екзотику Африки і справжній європейський сервіс, Туніс приваблює туристів в тому числі і гостинністю, привітністю місцевого населення.

Як відпочити в Тунісі

Для перебування на відпочинку в цій країні характерна різноманітність. До послуг шанувальників активного відпочинку представляється серфінг, дайвінг, причому як для майстрів в цих видах спорту, так і для повних новачків. На безлічі спортивних майданчиків туристи можуть пограти в гольф. Тим, кому подобаються пізнавальні екскурсії, Туніс пропонує захоплююче вивчення місцевих пам'яток, наприклад, похід по руїнах Карфагена.

Ця країна знаменита і своїми СПА-салонами, де активно застосовується таласотерапія, тобто лікування за допомогою морських водоростей, і багато іншого. Є в Тунісі та безліч розваг, призначених для маленьких туристів: аквапарки, ігрові майданчики, затишні піщані пляжі, тому на відпочинок до Тунісу можна без всяких побоювань їхати і з дітьми, не боячись, що дитині там буде нудно.

Де краще відпочити в Тунісі

Ціни на поїздку в Туніс вже зараз не дуже високі, і в майбутньому планується їх подальше зниження у зв'язку з кризовими явищами та політичними проблемами, що вплинули на ціноутворення готелів.

Похожие страницы