Для сучасних людей зазвичай відпочинок

Для сучасних людей зазвичай відпочинок асоціюється з такими нюансами: тепле море, ласкаві сонячні промені, екзотична природа, незвичайна культура. Все це є на Островах Зеленого Мису в Атлантичному океані біля західного узбережжя Африки.

Так як ці острови освітою зобов'язані древнім вулканам, то і місцевий пейзаж більш ніж екзотичний - застиглі лави покривають майже всю поверхню суші. Втім, це лише зробить відпочинок на Кабо-Верде особливим і незабутнім.

Тут, а також в прилеглому Сенегалі рівень сервісу настільки високий, що європейці будуть відчувати себе комфортно. Для цього з часом створилися відповідні умови, бо туризм приносить найбільші доходи країні.

Зацікавитися відпочинком на Кабо-Верде можна всім тим, хто бажає усамітнитися, відволіктися від проблем цивілізації, возз'єднатися з природою і пізнати ближче неперевершену атмосферу підводного світу.

Тутешній клімат, як і в багатьох країнах Західної Африки сухий тропічний, влітку температура становить 28-32 градуси тепла, найхолодніше в січні і лютому, тоді градусник трохи опускається, до 23-25 градусів Цельсія. При цьому майже всі дні року сонячні, навіть дощовий сезон рідко супроводжується опадами. Спека переноситься усіма нормально, цьому сприяють регулярно дмуть вітри.

Такі умови призводять до постійного підтримуванню теплоти прибережній води, температура якої коливається від 21 до 26 градусів Цельсія. Найкращим для відвідувань називають період серпень-жовтень.
Відпочинок на Кабо-Верде, ціни, готелі, пам'ятки

Головне, що приваблює сюди туристів - пляжі. Вони піщані, довгі і чисті, до того ж зазвичай малолюдні. Потрапити на будь-який пляж може кожен відпочивальник, навіть лежаки там є безкоштовні, їх вранці розміщують представники готелів.

На кожному острові є свої особливості, які і заманюють туристів:

острів Сал найбільш відвідуваний, тому що тут мається відомий центр віндсерфінгу;
Сантьягу - центральний острів, на якому розташувалися столиця і найбільша кількість жителів;
Сан-Вісенте також дуже популярний у туристів, бо в тутешньому місті Мінделу постійно відбуваються фестивалі і карнавали;
Санту-Антау привертає мальовничістю гірських пейзажів;
на Фогу є діючий вулкан, активність якого була останній раз відзначена в 1995 році;
Брава варто відвідати через разнообразнейших кольорів.

Уряд Кабо-Верде розуміє важливість туризму для розвитку країни, тому всі наявні готелі на островах зазвичай Відпочинок на Кабо-Верде популярний через пляжейімеют хорошу інфраструктуру і пропонують відмінний сервіс. Багато з них працюють за системою «all inclusive», яка звична і зручна багатьом відпочиваючим.

Туристів на відпочинку розважати будуть аніматори, які займуть і дітей, і дорослих. До їхніх послуг є басейни на територіях тутешніх центрів, в яких може бути як прісна вода, так і солона.

Щоб обзавестися місцевою валютою, найкраще звернутися в банки, тому як всі інші пункти мають менш вигідний курс. Варто врахувати, що зворотний обмін не практикують, тому всі гроші краще не міняти відразу.

Можна користуватися і своєю кредитною карткою деяких систем (наприклад, Visa), тільки місця на Островах Зеленого Мису користуються цим сервісом, нечисленні:

деякі готелі;
окремі турагентства;
великі магазини;
великі ресторани.

На пам'ять рекомендується прикупити деякі сувеніри, які роблять умільці островів:

різні предмети, зроблені з панцира поширених тут черепах;
глиняні фігурки;
вироби з кокосів або бичачих рогів;
солом'яні кошики;
килими;
керамічні вироби;
світильники;
дерев'яні фігурки людей і звіряток.

Похожие страницы