Відмінне місце для відпочинку душею і тілом

Відмінне місце для відпочинку душею і тілом

Наближається літо, а значить гряде пора відпочинку. Хто то летить за кордон, хто то залишається у нас і якщо ви ставитеся до другої групи відпочиваючих то вам можливо буде цікаво дізнатися яке Азовське море в червні.Азовське море (у червні в тому числі) гарне місце для відпочинку з дітьми: піщані пляжі, мала глибина, температура води, а так само тут завжди відпочивав наш турист - все це робить Азовське море привабливим для багатьох людей.

Швидко прикинувши всі за і проти ви все ж вирішили відпочити «у нас», але є лише один сумнів - чи варто їхати в червні на Азовське море, не надто рано, чи вода прогрілася чи ні? Ось на ці питання ми зараз і відповімо коротенько.


Почнемо мабуть з плюсів:

Температура вже придатна для купання (близько 20 градусів)
Ще немає того пекла, що буває в розпал сезону
Менше відпочиваючих
Комах мінімум
червень - час цвітіння степу

Тепер про мінуси:

Любителям справжньою спеки ще зарано

На початку червня може бути погана погода

Підсумки: У червні на берегах Азовського моря коштує тепла (не спекотне) літня погода, вода з кожним днем все тепліше, люди ще не понаїхали, а комахи не наплодив, пансіонати і будинки відпочинку чекають своїх клієнтів.

Власне цього вистачить для складання загальної картини в голові. Яке ж буде Азовське море в червні саме для вас можна дізнатися тільки досвідченим шляхом.

Похожие страницы