Сьогодні ми поговоримо про відпочинок в Тунісі

Відпочинок за місцем проживання має свої принади, але, безумовно, найкраще у відпустку поїхати кудись закордон: неважливо, будь то відпочинок в Пермі або в Австралії. Головне - зміна місць і море нових позитивних емоцій. Сьогодні ми поговоримо про відпочинок в Тунісі.

Вирушаючи в Туніс, слід максимум уваги приділити питанню вибору місця проживання. Так, незважаючи на набирающую останнім часом популярність курорту, досить важко відшукати за прийнятними цінами готель з великою територією і широким комплексом пропонованих послуг.

Оскільки за своїм зовнішнім виглядом і оформленню інтер'єру все гостинці курорту однакові, вирушаючи в Туніс, готелі слід підбирати, орієнтуючись на місце їх розташування (у тому числі, на близькість до моря) і переглядаючи список доступних для повноцінного відпочинку послуг.

Так, відповідно до встановленої європейської класифікації готелів, головною відмінністю між готелями трьох і чотирьох зірок є наявність в номері телевізора і міні-бару. А якщо у ванній кімнаті Вас чекатимуть махровий банний халат і симпатичні домашні тапочки, на поличках над Умивальні будуть височіти флакончкі-тюбики-баночки з різними косметичними та гігієнічними засобами, без всяких сумнівів перед Вами готель 5 зірок.

Втім, існують і різні винятки, як-то: власник тризіркового готелю, прагнучи компенсувати клієнтові значну віддаленість готелю від берегової лінії, поміщає в номери міні-бари і кладе у ванну фен. Однак, це скоріше поодинокі випадки.


Похожие страницы