Чудовий відпочинок в Порт дю Солей

Де відпочити на азовському морі? Дивлячись який відпочинок ви обираєте - або ви турист і їдете на Азов з наметом для повноцінного дикого відпочинку, або ви турист який їде у відпустку на море позагарать, поплавати і т.д.

Першого виду туристів для відпочинку місць так багато, що розписувати пантелику їх немає - узбережжя в багатьох місцях сприятливо для стоянок з наметами.

За цим перейдемо до другого виду туристів і розглянемо туристичні міста, села, села Азовського моря:

Де відпочити на Азовському морі - Єйськ1. Єйськ.

Це головний курортне місто Азовського узбережжя. Так само це найстаріший курорт Кубані зі своєю цікавою історією і неповторною природою. У місті збереглася цікава стара архітектура - купецькі будинки, найширша у світі вулиця (занесена до книги Гіннеса).

Єйськ без жодного перебільшення можна назвати містом пляжів. Центральний міський пляж відрізняє від інших велика протяжність пологого берега (500 м), велика кількість зелені в прибережній смузі, теплий чистий пісок. З розваг вам тут запропонують поїздки по водній гладі на гідроциклах, «бананах», можна шумно скотитися з гірки прямо у воду, а можна і пограти в пляжний волейбол. На прилеглій до пляжу території є курортний ринок і пристойний вибір кафе і ресторанів. У підстави Єйській коси розкинувся Дитячий міський пляж, піщаний берег якого перемежовується перетертої хвилями дрібної черепашкою. Великий список наявних на цьому пляжі розваг, призначених для дітей і дорослих, не поступається по довжині списку Міського.

Якщо комусь до душі спокійна, розслаблююча атмосфера і теплі дрібні води (близько 1 метра глибини) - йому на піщано-гальковий пляж «Кам'янка». Тут, як жартома стверджують деякі ейчане, щоб дістатися до справжньої глибини і по-дорослому поплавати, доведеться дійти до стоять на рейді кораблів. Четвертий пляж, також іменований городянами дитячим - це «Козій». У пляжній акваторії дорослій людині море тут буквально по коліно і дуже добре прогрівається, а хвилі намивають масу піску на радість дітям, що споруджують з цього «будматеріалу» замки.

Жителі Єйська впевнені, що їхня рідна приазовский місто-курорт, завдяки своїм мінеральним джерелам і цілющим грязям, не менш унікальний, ніж здравниці Мертвого моря в Ізраїлі, кримських Сакського і Мойнакським озер, а також Тамбуканского озера на Кавказьких Мінводах.

Похожие страницы