Активний відпочинок на Шрі-Ланці

А ось ближче до липня кількість любителів підпаливши на сонці значно зростає. Це зовсім не тому, що погода стає менш пекучою. Зовсім ні. Просто настає сезон відпусток та деякі чомусь, воліють змінити рідне спекотне літо на нестерпне, надмірно нестерпне палюче єгипетське літо. При цьому ціни на всі види послуг устаканівается і займають впевнену середню позицію.

Коли краще їхати в Єгипет

Але добігає кінця липень місяць і на зміну йому приходить не менш спекотний серпень. Всі стверджують, що завдяки низькій вологості повітря, спеку в Єгипті можна легко перенести, але ми запевняємо, що це може дозволити собі далеко не кожен. Якщо відправити на відпочинок до Єгипту гіпертоніка, то проблеми зі здоров'ям він там стільки назбирає, що йому мало не здасться. Тому, температура повітря під + 40 ° C це Ви не хухри-мухри! Навіть у воді особливо не охолодити, так як вона прогрівається до всіх + 29 ° C. А доживши до вечора, вночі краще не стає. Стовпчик термометра завмирає в межах + 27 ° C.

Намучившись з нестерпним спекою, переповзає до вересня, які хоч і такий же жаркий, однак він менш пекучий. Вдень + 33 ° C, ночами від + 22 ° C до + 25 ° C. Зной пом'якшує приємний освіжаючий морський бриз і вода стає трохи прохолодніше + 26 ° C. Минаючи середину місяця, ми наближаємося до порогу оксамитового сезону.

І ось воно!

Коли краще відпочивати в Єгипті?

Так! Ви праві - у жовтні! Настає таки оксамитовий сезон з його приємною теплою і ніжною погодою, з приємним прогрітим до комфортних температур морем і прийнятними цінами на всі види послуг, включаючи і проживання. У жовтні днем не настільки спекотно, всього + 28 ° C / + 31 ° C. Це схоже на справжнє тепле російське літо! Ночами приємно і свіжо + 20 ° C / + 22 ° C і комарі не докучають! Купатися в морі - одне задоволення, так як водичка просто супер + 26 ° C / + 27 ° C.

Але не всім вдається увірвати відпустку в жовтні, тому, рятівний круг підкине «потопаючим» і листопад, так як характер їхніх погоди практично однаковий. Правда, в цьому місяці буде набагато більше європейських туристів, бо це час збігається з їх «тотальним» сезоном відпусток. Ціни на тури можуть сильно варіюватися, але це адже дрібниці, правда, коли розумієш, що це найкращий час для повноцінного відпочинку!

Ну, що ж, ми сповна заповнили чашу непорозуміння та відповіли на запитання: «Коли краще їхати в Єгипет!» Сподіваємося, що Вам було приємно читати нашу статтю і Ви вирішите поділитися нею зі своїми знайомими.

Якщо Вам припала до смаку дана стаття, то сміливіше ставте лайки, діліться нашої інфою з друзями, рідними і близькими! Та й взагалі, підписуйтесь на оновлення сайту і вступайте в групу в контакті! Ми будемо раді всім і кожному!

До зустрічі!

Похожие страницы