Прекрасний відпочинок у Вєтнамі

Прекрасний відпочинок у В'єтнамі

Прийшов ранок, і поступово підходив час, коли повинен буде приїхати чувак, який нас і буде буксирувати до рідного міста на жорсткому зчепленні, ми вже все підготували, зняли передній бампер, закинули його назад в машину, залишилося тільки прикріпитися до буксира!


Змішані почуття відвідують нас. З одного боку додому дуже хотілося, після такої подорожі, коли практично кожен день ти в новому місці, і постійно встречаеш якихось нових людей.І з іншого боку ми розуміли, що як тільки ми приїдемо додому, то все почнеться за старим, нехай і з невеликими змінами, але все піде за звичним руслу! Так що було і радісно і сумно водночас.

Ось і прибув чувачёк, зараз будемо чіплятися до нього!

Все, причепилися! А водила сказав що їхати ще занадто рано і пішов кудись обідати, а ми поки небагато подрімали.

І тут нам в черговий раз пощастило! На цій стоянці постійно тусят різні далекобійники і просто водив було дуже багато, якось, не зрозуміло як, вони почули про нас і їм стало нас шкода, вони скинулися хто чим міг і потягли нам поїсти! Нехай там не була шикарний стіл, але трохи набити пузо у нас вийшло! Причому вони підтягали їжу в декілька заходів! Ось воно - російське співчуття !! У Казахстані в важкій ситуації ми б напевно пропали!

Спасибі мужики! Ви нам дуже допомогли!

Трохи поїли, а тут вже і водила наспів. Проїхалися по стоянці для того, щоб перевірити, чи все вдало зроблено.

Так, все добре, можна їхати! Тепер від будинку нас відділяло тільки час! Нам навіть робити нічого не потрібно було, просто сидіти, немов в автобусі, і чекати, коли ж ми нарешті приїдемо. Навіть не вірилося, що ось вже завтра ми будемо вдома, зможемо прийняти ванну, сходити в туалет по людськи, побачити близьких, а я нарешті побачу Катю !!! До слова, ми не прідупреділі жодної людини про те, що приїдемо ось вже скоро, навпаки, коли нам хтось дзвонив, або самі дзвонили сказати що живі і здорові, говорили їм, що ще дуже далеко від будинок, і не знаємо коли приїдемо! Так що для них наш приїзд буде цілковитим сюрпризом!


По початку нашого шляху ми не знали чим зайнятися з Даник, ми їхали в нашій машині, а Сема їхав з тими чуваками попереду!

Трохи згодом у нас перестала працювати аварійка, і ми на ходу полізли перевіряти запобіжники і намагатися зрозуміти що ж з нею сталося!

Потім валяли дурня, обговорювали пережите, а вже повірте, нам було про що поговорити, приключилося за останні 2 місяці у нас достатньо!

Дорога була дуже довга, і нехай наша швидкість була впрінцепі нормальною - близько 80 км / год, але і відстань була не поганим, приблизно тисяча км! У загальній складності ми їхали годин напевно 10, може трохи більше. За час шляху ми з Данин переспівали всі пісні, які знали, поговорили про все, що тільки приходило в голову.

А чим ближче ми підбиралися до рідної області, то холодніше ставало! Коли ми зупинилися біля якоїсь кафешки на дорозі, приблизно близько Аші, то температура була близька до 5 градусам тепла !!! Як розповів водила, буксирував нас, в деяких місцях у його машини навіть температура движка падати початку нижче робочої! І вже якось не вірилося в те, що розповідали наші рідні про те, що літо вдома було дуже спекотним, 40 градусів тепла, дуже довго і т.д. а тут все як завжди)) Літо, а у нас майже що 0!))

Поки водила з одним їли в кафешки, ми змерзлі почали варити собі бич пуре з ковбасою, а Сема схопив банку гречки солдатської, яка була в банку як консерви, її нам теж віддали воділи в Оренбурзі, підігрів її на плитці і пішов до в машину вперед , так як водила вже поїв. Пюре ми доварити по дорозі і знатно поїли!

Ще пара годин, і нас вже відчіплювали від прив'язі! Все, ми майже-що вдома! Нас залишили біля стели біля в'їзду в місто! Їхати до нашого гаража йому було вже дуже не по шляху, тим боліе що він отже вже спізнювався!

Навіть не віриться! Ми майже дома !!!

З ранку, коли прокинемося, зловимо яку - небудь машину, і поступово доталкаемся до гаража! Уж тут то ми точно не пропадемо! Бухнули спати у звичні пози, закуталися під ковдри, щоб не замерзнути і поснули! Вночі зловити машину не реально, по цій дорозі практично ніхто не ездиет, та й хто зупиниться вночі - то.

Ось так пройшов цей день!

Похожие страницы