Найкраща європейська авіакомпанія, що працює в регіоні Азії

В рамках церемонії вручення щорічної премії «TTG Travel Awards», що проходив в Банкоке, Finnair була названа найкращою європейською авіакомпанією, що працює в регіоні Азії та Тихого океану. Читачі туристичного журналу «TTG» особливо відзначили пунктуальність, висока якість послуг, що надаються і зручність стикувань рейсів Finnair, тим самим забезпечивши авіакомпанії звання кращого європейського авіаперевізника на території Азії.
«У цьому році ми здійснили чимало перетворень нашого сервісу, щоб ще краще задовольняти очікування наших клієнтів. Нам дуже приємно, що наші старання щодо поліпшення якості обслуговування клієнтів на рейсах між Європою і Азією не залишилися непоміченими », - зазначив маркетинговий директор Finnair Аллістер Патерсон.
Багатьом пасажирам буде цікаво дізнатися, що в список майбутніх нововведень Finnair включила установку нових розкладних крісел, відкидаються до горизонтального положення, перші з яких з'являться в літаках, які здійснюють дальні перельоти, вже на початку грудня 2014 року.
Модернізація не обійшла стороною і центральний фінський аеропорт Гельсінкі-Вантаа, в якому минулого тижня було відкрито театр медіа-мистецтва. Його основною функцією стане надання пасажирам додаткового місця для відпочинку від неспокійної атмосфери аеропорту. Виставка «ArtCinema» буде працювати протягом найближчого півріччя, а теми і експонати будуть регулярно змінюватися. Відвідувачі першої виставки зможуть побачити відео-інсталяції, центральною темою яких є ставлення фінів до природи.

Похожие страницы