Готель європейського класу в Білій Церкві


19 жовтня в п'ятницю відбудеться урочисте відкриття першого готелю європейського класу в Білій Церкві. «Сіті Парк Готель», який увійшов в українську мережу «Аккорд Готелі», був побудований в рекордно короткі терміни - 11 місяців, а сума інвестицій склала 30 млн. Гривень. Церемонія відкриття відбудеться в присутності почесних гостей: губернатора Київської області Присяжнюка А.І., мера міста Біла Церква Савчука В.П., Надзвичайного і Повноважного посла держави Ізраїль в Україні пана Реувена Дін Ель, Президента Асоціації малих готелів та апартаментів України Заруби Д. В., Генерального Директора Компанії «City Hotels Management» Забродський Е.Е.
Власник готелю - компанія «City Hotels Management» - запускає вже третій готельний об'єкт, два перших були реалізовані в Києві. Проект готелю в Білій Церкві розроблений дизайнерським бюро Орен Архітект як цілісне архітектурно-дизайнерське рішення, яке втілює авторську концепцію в інтер'єрах номерів.
Для готельного оператора «Прем'єр Інтернешнл» об'єкт в Білій Церкві стане 15 готелем під управлінням.
«Сіті Парк Готель Біла Церква» зручно розташований в діловому і історичному центрі Білої Церкви. Готель пропонує 31 номер, сучасне оснащення, швидкісний Інтернет Wi-Fi (безкоштовно) на всій території, ресторан. Також в готелі буде працювати spa-центр з традиційною японською лазнею офуро, що є популярним напрямком в банної культури.
Номер в «Сіті Парк Готель Біла Церква» або проведення заходу можна буде забронювати через Центральний відділ бронювання в Києві або через сайт www.accord-hotels.com.ua. Також готель стане учасником програми лояльності «Прем'єр Клуб», яка гарантує знижки, бонуси і привілеї постійним гостям «Аккорд Готелів» та «Прем'єр Готелів»

Похожие страницы