Тестування океанського лайнера

Керівництво круїзної компанії Carnival Cruise Lines оголосило про безпрецедентну вакансії: для тестування океанського лайнера в карибських і середземноморських круїзах розшукується весела спортивна сім'я.

Завдання для добровольців здається тропічної казкою: для початку їм необхідно буде оцінити дев'ятиденне плавання по Середземному морю на лайнері, розрахованому на 2,5 тис. Пасажирів. У розпорядженні сім'ї буде все, що може запропонувати судно - від водних гірок до салонів краси, барів і ресторанів. Потім їм належить плавання на іншому лайнері, що йде від Майамі до Багамських островів, де їх також чекає обслуговування по системі "все включено".
Під час подорожей члени "контрольної" сім'ї повинні будуть надавати детальний звіт про всі розвагах на борту лайнера, про стан кают, якості їжі і напоїв, а також рівень сервісу.
На основі відповідей цієї щасливої родини керівництво Carnival Cruise Lines має намір поліпшити обслуговування на своїх круїзах, щоб максимально відповідати смакам середньої сім'ї з Сполученого Королівства.
Однак і до кандидатів пред'являються деякі вимоги: тато повинен володіти здоровим почуттям гумору, мама повинна бути як мінімум фахівцем з різним спа-процедур, а діти - любити спорт і активний відпочинок у всіх його проявах.

Похожие страницы