День народження двох лайнерів


5 червня 2009 року італійська круїзна компанія номер один в Європі Costa Cruises була занесена в довідник світових рекордів - Книгу рекордів Гінесса. Costa Cruises провела хрещення двох нових лайнерів Costa Luminosa і Costa Pacifica в один день.
Перший раз в історії урочисте хрещення двох кораблів відбулося в один день і в одному місці - церемонія відбувалася в Генуї. Тепер в книзі рекордів Гінесса з'явилася нова категорія рекордів - "інавгурація кораблів однією компанією в один день".
Лайнер Costa Luminosa хрестила італійська спортсменка - фехтувальниця Валентина Вецаллі - переможниці Олімпійських ігор в Сіднеї та в Афінах, а хрещеною матір'ю Costa Pacifica стала відома співачка зі світовою популярністю - Ноа. Дотримуючись вікових традицій, дівчата офіційно перерізали стрічки і розбили пляшки вина про ніс кораблів, тим самим, символізуючи "один на двох день народження" нових лайнерів.
Одним з головних подій святкової церемонії став повітряний парад в порту італійської пілотованої ескадрильєю Frecce Tricolori.
Найкращим лайнером Costa Cruises на сьогоднішній день є Costa Luminosa - суперсучасний і інноваційний корабель у флотилії компанії. Водотоннажність судна становить 92 600 тонн, місткість до 2 826 осіб, загальна кількість кают посилання - 1 130 (772 з приватними балконами). Відмітна особливість корабля - ультранові можливості на базі передових технологій для пасажирів: цифровий кінотеатр з підтримкою 4D відео з системою віртуальної реальності, симулятор для гри в гольф останнього покоління, гоночний симулятор Гран-Прі, великий зал з ігровою установкою PlayStation і доріжки для катання на роликах .
Судно Costa Pacifica - найбільший лайнер компанії Costa Cruises водотоннажністю 114 500 тонн, місткістю до 3 780 чоловік і числом кают посилання - 1 504.
Обидва "новонароджених" корабля розміщують на борту спа-салони, де пасажирам пропонується спортивний зал з останніми новинками та тренажерами, а також величезний басейн із механізмом скляним дахом.

Похожие страницы