Готель нового покоління в Кельні


Компанія Marriott International відкриває другий готель нового покоління відомого бренду Courtyard by Marriott в Кельні (Німеччина) 31 березня 2014 року. Це буде 45 готель бренду в Європі. Вперше новий європейський дизайн готелів Courtyard був представлений в готелі Courtyard Aberdeen Airport Hotel, який відкрився в 2013. Новий прототип робить особливий акцент на технологію і стиль, що благотворно позначається на робочої продуктивності.
Відкриття готелю Courtyard Cologne на 236 номер ще на один крок наближає бренд до цифри в 1000 готелів до кінця року. За останні роки бренд доклав багато зусиль до того, щоб зробити ділову поїздку більш продуктивною. У США було докорінно трансформовано лобі в готелях, крім того, для кожного з чотирьох світових регіонів був розроблений своя нова модель. У Європі перший готель з новим дизайном в Абердіні (Шотландія) заслужив багато похвал.
Готель Courtyard Cologne вдало розташований в центрі району Kunibertsviertel на місці, де раніше розташовувалася компанія Afri-Cola. Неподалік знаходиться Кельнський Собор, річка Рейн і безліч магазинів і ресторанів. Просторі номери оснащені багатофункціональними розетками, їх інтер'єр витриманий в сучасному стилі і світлих тонах, з елементами місцевого декору.
Жваве простір лобі з безкоштовним Wi-Fi має вільне планування, з зручними місцями для роботи, зустрічей або відпочинку. Інтерактивна панель GoBoard® інформує про новини, погоду і місцеві визначні пам'ятки. Цілодобовий міні-маркет і бістро "Eat.Drink.Connect" пропонують напої та їжу.
«Ми раді представити новий готель Courtyard у Кельні, який демонструє наше прагнення надати гостям адекватні і зручні умови проживання», сказала Емі Макферсон, президент і керуючий директор компанії Marriott International в Європі. «Ми очікуємо відкриття ще декількох готелів бренду в Польщі, Нідерландах і Росії в найближчі два роки.»

Похожие страницы