Готелі в Леголенде Німеччина

002

Леголенд - парк невеликий, і буде цікавий тільки маленьким дітям і фанатам Лего. Мені здався нудним, (але на смак і колір .. як кажуть ..) Ціни не копійчані - для дорослих близько 40 євро (один день відвідування), для дітей 30, є сімейний квиток, трохи дешевше вийти. Леголенд в Німеччині знаходиться в декількох кілометрах від баварського міста Гюнцбург, дістатися до нього можна не тільки на машині (стоянка велика і поруч з парком - 6 євро за день), але і на поїзді, купивши Баварський квиток (Bayern-Ticket), заощадите гроші .

006 Адреса для навігатора:
Legoland Allee 1, 89312 Guenzburg, Баварія, Німеччина

Поруч з парком мережа готелів, якщо хочеться, можна і на кілька днів зупинитися. Перед поїздкою зайдіть на сайт www.legoland.de і подивіться розклад, парк працює тільки в літній час, атракціони закриваються в 5-6 годин вечора, на пару годин раніше головних воріт, є кілька подовжених робочих днів, коли парк відкритий до 9-10 . Там же на сайті можна купити квитки, за тиждень раніше ціни нижчі на 10 євро, але з німецькою погодою жарти погані, а гуляти в парку атракціонів під дощем не дуже то весело.

Без сумніву, найцікавіше для дорослих - маленькі копії європейських міст.

009 Цей крихітний паровозик володіє великою силою -)). Він тягне кілька вагонів з дорослими і дітьми. Коло по парку зробіть обов'язково.

Розваги для найменших в «Королівстві лицарів».

Найцікавішою, на мій погляд, була «Земля піратів«.

Тут мокрі до нитки, веселі дітлахи з землі і кораблів обстрілюють один одного з водяних гармат.

На водоспаді переживете момент вільного падіння.

Для дитини, захопленого Лего - «Світ уяви«, в цій частині парку знаходиться LEGO MINDSTORMS Center - центр, в якому діти можуть створювати свої іграшки з ЛЕГО і 3D кінотеатр.

Возможно, вам понравится
Европа парк!) Германия, русские
Европа парк!) Германия, русские
Европа Парк в Германии Europa Park
Европа Парк в Германии Europa Park
Европа Парк
Европа Парк

Гвардиола недоволен работой сотрудников «Баварии»

—  РБК
Поводом для таких резких заявлений стала очередная травма основного защитника «Баварии» и сборной Германии Джерома Боатенга. «Ему постоянно приходится покидать поле раньше ..

Похожие страницы