Brenners Park-Hotel & Spa in

Готелі Баден-Бадена Німеччина

Подивіться, де зупиняються інші мандрівники.

Чудово 9, 4 Все в даному місці добре згідно віку.
Приголомшливо 8, 6 Якість, продумане до дрібниць. Домашня атмосфера, попереджувальний персонал, виняткове місце розташування
Приголомшливо 8, 8 Прекрасний готель-вілла, ввічливий і чемний персонал, чистоті, своя парковка.


Приголомшливо 8, 6 місцерозташування чудове, прекрасний персонал (маються російськомовні доброзичливі працівники на ресепшен і в ресторані на сніданку), чудовий ресторан з хорошим кухарем і зручним режимом роботи
Дуже добре 8, 3 Дуже доброзичливий персонал, зручне расположеніе.Понравілось все.


Приголомшливо 8, 6 Готель дуже сподобався. Комфортний, номери великі світлі. Сніданки хороші. Персонал доброзичливий. В центрі міста
Добре 7, 8 Місцерозташування - самий центр. Зручний великий номер. Всі зручності. Все працює. Привітний, гостинний персонал. Розумна ціна. Прийнятний сніданок.
Чудово 9, 2 Це дивовижний готель! Сподобалося абсолютно все! Я багато подорожую і видал масу пятізвездок, які не йдуть ні в яке порівняння з цим отелем.Сказочние панорамні вікна, прекрасний дизайн і дуже доброзичливий і не нав'язливий персонал 10 балів!


Дуже добре 8, 3 Дуже хорошое місце в самому центрі города.Прекрасние сніданки. Більше комнати.На проти готелю кафе з прекрасним тортиками :)
Дуже добре 8, 3 Сподобалося все! Базель, Швейцарія
Приголомшливо 8, 8
Дуже добре 8, 4 дуже комфортні і чисті апартаменти, чудове місце розташування при наявності автомобіля.


Чудово 9, 5 Чистота, на кухні все передбачено до дрібниць, у ванній запас рушників. Господиня апартаментів дуже привітна й пунктуальна, ніяких несподіванок. Апартаменти займають 3 поруч стоять будівлі - номери від 3 до 4 зірок, залежно від будівлі. Ми жили в 3 * і були всім задоволені. Єдина деталь яку варто учесть- відсутність ліфта і досить круті сходи, так як будинок дуже старий.


Дуже добре 8 Ми зріла сімейна пара добре відпочили в готелі веек, нам сподобалося все, особливо адміністратор Анна. Вона нас супроводжувала з першого дня приїзду, створювала максимальні умови для комфортного відпочинку. Ми їй дуже задоволені, якщо можна то хотіли б щоб керівник готелю створив всі умови для Анни, щоб вона могла якомога довше працювати в цьому готелі. Спасибі їй велике за все. Ми побажали б, щоб був організований шведський стіл, так як ми не могли перевести найменування деяких страв.

Ще на Ваш вибір можуть вплинути відмінності між флорою і фауною цих двох країн.

Природа Туреччини дуже різноманітна, по всій країні краса! Гори, водоспади, дерева, річки ... ну, Ви зрозуміли. А ось ОАЕ-це царство пустельних пісків. Зате міста Арабських Еміратів володіють явною перевагою перед Турецькими містами в плані архітектури і польоту фантазії людини.

Підводний світ Еміратів трохи привабливіше, ніж підводний світ Туреччини, там є що подивитися, а головними підводними пам'ятками ОАЕ є затонулі кораблі.

Цікаво, яка країна Вам тепер подобається більше, Туреччина чи ОАЕ? Куди Ви підете відпочивати?


Возможно, вам понравится
Германия. Баден-Баден (Baden-Baden)
Германия. Баден-Баден (Baden-Baden)
Германия, Germany, Баден-баден, Baden-baden
Германия, Germany, Баден-баден, Baden-baden
Баден-Баден. - Видео отелей
Баден-Баден. - Видео отелей

Ризики та можливості російського бізнесу

& NBSP; & mdash; & NBSP; Експерт Online
.. Дії їх властей безпосередньо шкодять їхньому бізнесу в Росії.Підприємці Німеччині теж жалкують, що влада їм прямо говорять: так, ви заплатите за наші дії щодо Росії.

Похожие страницы