Безкоштовне дозвілля в Мадриді

В іспанській столиці існує безліч варіантів дозвілля, які не потребують ніяких витрат. Нижче наводиться список 10 найцікавіших варіантів за версією газети ABC.

1. Планетарій
Планетарій Мадрида пропонує безліч безкоштовних можливостей для відпочинку, в числі яких - виставки, аудіовізуальні матеріали, конференції, покази фільмів та багато іншого. Тут можна провести час з користю, дізнавшись щось нове.
2. Безкоштовні культурні заходи в різних районах міста
Конференції, театр, кіно - список безкоштовних розваг майже щодня оновлюється на муніципальному сайті. Як правило, вхід на ці заходи безкоштовний. Крім культурних центрів, розташованих в 21 мадридському районі, подібні розваги іноді пропонують і більш великі установи. Так, культурний центр Conde Duque організовує концерти класичної музики, вхід на які іноді буває безкоштовним.
3. Прогулянка по історичним паркам
Деякі природні явища воістину безцінні, і насолодитися їх спогляданням можна абсолютно безкоштовно. Щороку тисячі столичних жителів відвідують парк Кинта-де-лос-Молінос, щоб побачити, як цвіте мигдаль. Втім, в інші місяці року він також гідний відвідування - так само як і історичний парк капріче, справжній витвір мистецтва. Вхід в нього також безкоштовний.
4. Відпочинок і читання в залі chill out
Культурний центр палацу Сибелес, CentroCentro, оснащений вражаючим залом chill out зі зручними диванами, де можна почитати свіжу пресу або хорошу книгу. Вхід до нього безкоштовний. Крім того, в CentroCentro постійно проводяться безліч виставок, вхід на які також нічого не варто.
5. Безкоштовне Wi-Fi підключення
Крім громадських будівель, барів і кафе, деякі мадридські площі також оснащені безкоштовним Wi-Fi підключенням. Крім того, підключитися до Мережі можна в автобусах муніципального підприємства EMT і на багатьох їх зупинках.
6. Безкоштовні кіносеанси
"Будинок читача", розташований в культурному центрі Matadero, періодично організовує "Кіночтенія" - безкоштовні кіносеанси. Вони проводилися в січні, лютому і березні. В останні тижні квітня будуть показані ще дві картини - "Останній лист" Девіда Х'ю Джонса (19 квітня, 19.00) і "Читець" Мішеля Девіль (26 квітня, 19.00).
7. Перукарні
Позалицятися за собою, нічого при цьому не витрачаючи - пропозиція приваблива, але, щоб ним скористатися, потрібно в деякій мірі ризикнути: в столичних перукарень, наприклад, Llongueras, часто проводяться тренінг-сесії, в рамках яких відвідувачки можуть виступити в якості моделей для учнів . Процес відбувається під наглядом досвідчених стилістів. Участь в такого роду експериментах безкоштовно.
8. Екскурсії
Їх проводить муніципальне туристичне бюро Madrid Visitors & Convention Bureau. Як правило, участь в таких маршрутах платне, але іноді прийняти в них участь можна абсолютно безкоштовно. Відповідна інформація публікується на веб-сайті організації. Найближча подібна екскурсія, "Літературний Мадрид", відбудеться 23 квітня і пройде по безлічі пам'яток, пов'язаних зі світом словесності - в тому числі вулицях, де жили Сервантес, Лопе де Вега, Кеведо і Гонгора. Відправною точкою стане Головна площа, 27 (Plaza Mayor). Початок - о 18:00. Необхідний попередній запис.
9. Вечір в музеї
Багато музеїв Мадрида в певні дні та години роблять вхід безкоштовним. Так, Центр мистецтв королеви Софії можна відвідати за даною схемою з понеділка по п'ятницю з 19:00 до 21:00, а також у суботу з 14:30 до 21:00. 18 квітня, 18 травня, 12 жовтня і 6 грудня музей буде відкритий для безкоштовного відвідування весь день.
Постійну експозицію музею Прадо також можна побачити абсолютно безкоштовно з понеділка по суботу з 18:00 до 20:00, а в неділю і святкові дні - з 17:00 до 19:00. Вхід буде вільним протягом усього дня 19 листопада і 18 травня.
10. Безкоштовні магазини
У числі проектів, розроблених культурним центром La Piluka - "Безкоштовний магазин", що діє в столичному кварталі Пілар. Основна ідея цієї ініціативи - повторно використовувати одяг, яка, в основному в разі маленьких дітей, залишається в ідеальному стані, так як вони швидко виростають з неї. "Безкоштовний магазин" і інші подібні центри просувають ідею безкоштовного обміну одягом. Він працює з 18:30 до 21:30.

Похожие страницы