Особливості Нового року в Кенії

Щоб вирішити, коли краще їхати до Єгипту з дитиною, необхідно розуміти, що від подібних поїздок краще всього відмовитися якщо дитина ще занадто маленький.

Тому, відпочинок в Єгипті з дітьми молодше 3-х років може згубно позначитися на здоров'ї малюка і подібний відпочинок принесе більше шкоди, ніж можна собі уявити. Особливо небажаний відпочинок в інших країнах, включаючи і Єгипті, з немовлятами та дітьми до 2 років.

Коли краще їхати в Єгипет з дитиною

Пам'ятайте, що для дітей молодше 7 років краще планувати відпочинок, термін якого буде перевищувати 2-3 місяці. За цей час всі супутні негативні процеси у вигляді акліматизації та реакліматизації не зможуть перешкодити насолодитися відпочинком з дітьми в Єгипті. Більше того, за такий довгий термін, тепле єгипетське сонце і м'яка морська вода зможуть зміцнити організм і підвищити його загальний тонус.

Плануючи відпочинок з дітьми в Єгипті, краще кілька разів подумати перш, ніж їхати в цю спекотну країну влітку. Особливо в період з липня по серпень включно. У цей час тут вкрай жарко, температура повітря вдень може перевищити позначку + 40 ° C.

Навіщо потрібен такий відпочинок, коли бачиш єдиний порятунок в перебігу практично всього дня тільки в готелі біля справного кондиціонера?

Таке випробування насилу витримують дорослі люди, що вже говорити про маленьких діток. До того ж, на Батьківщині теж можна непогано відпочити, так як під усюди панує тепле російське літо і навіщо їхати кудись, коли можна просвіти чудовий відпочинок на тому ж півдні Росії на курортах Чорного або Азовського морів.

Також менш комфортним і менш бажаним буде відпочинок у Єгипті взимку, так як в цей час тут вередують буйні вітру. Але якщо вже Ви все-таки вирішили провести свою зимову відпустку в Єгипті з усією родиною, то вибирайте курорти, які розташовані в гірських районах. Гірські ланцюги встають природною перешкодою на шляху буйних вітрів. Найбільш комфортно буде в районі Синайських гір на території курорту Шарм-ель-Шейх.

Але найкращий відпочинок буде в період березня по квітень. У цей час світить привітне єгипетське сонце.

Похожие страницы